škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arka tara

Furki · 17 · 4558

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar, yine ilginç bir fikirle karşınızdayım :) Arka kısımda reflektör leri hiç beğenmiyorum. Çok çirkin duruyor bence :) Rs modelinde bu durum biraz daha farklı, difüzörde kırmızı bi şerit var. Bu reflektörü iptal etsek ne olur ? Rs modelinde ki gibi kırmızı şerit yapsak, veya hiç yapmasak ne olur ? Alternatifi varmıdır ? birde bir arkadaş stopları kırmızıya kapla dedi :) siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? Fotolar aşağıda, yorumlar ve önerileri bekliyorum :ok:

http://i.hizliresim.com/220aEL.jpg

http://i.hizliresim.com/oAMV6Q.jpg

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayret nası olduda siyahtan başka renk aklına geldi :D :D bence bu şekilde gayet güzel bozma hiç

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Reflektörleri kapatmak için tamponun değişmesi lazım, boşa masraf olur. Orjinal hali iyi bence. Stopları komple kırmızı yapmak çok hoş olmayacaktır. Ama stobun beyaz kısmına, tamamen kapatmayacak şekilde yapılırsa şık durabilir.

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: etms;505071
Reflektörleri kapatmak için tamponun değişmesi lazım, boşa masraf olur. Orjinal hali iyi bence. Stopları komple kırmızı yapmak çok hoş olmayacaktır. Ama stobun beyaz kısmına, tamamen kapatmayacak şekilde yapılırsa şık durabilir.

Beyaz kısmını siyah yapmayı düşündük şimdide :) yeşil rs e yapmışlar ilginç Durmuş doğrusu :)
Tampona dokunmadan kapatılmaz mı bu meret ? Ne bileyim folyo falan

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;505075
Beyaz kısmını siyah yapmayı düşündük şimdide :) yeşil rs e yapmışlar ilginç Durmuş doğrusu :)

sen oraya hiç dokunma dediğim gibi stoplardaki geri lambasına siyah kapla yeterli :D

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia7_;505082
sen oraya hiç dokunma dediğim gibi stoplardaki geri lambasına siyah kapla yeterli :D

Kafaya taktım bi kere kurcalicam sonuna kadar :D nasıl yapılacağını söyleyin yeter :D

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;505075

Siyah araçta siyah detay hoş olmayabilir. :)

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: etms;505094
Siyah araçta siyah detay hoş olmayabilir. :)

Alternatif varsa yeni fikirlere herzaman açığım :)

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o reflektörler gece aracınız belli olsun diye var, zaten aracınız siyah onlarıda iptal ederseniz hiç görünmez hee illaki onları yok edeceksen git boyacıya bassın macunu ve boyasın.

benim açımdan önemli not:

aracınıza bir uygulama yaparken kendi güvenliğinizi düşünmüyorsanız bile çevrenizdekilerin güvenliğini düşünün

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;505505
o reflektörler gece aracınız belli olsun diye var, zaten aracınız siyah onlarıda iptal ederseniz hiç görünmez hee illaki onları yok edeceksen git boyacıya bassın macunu ve boyasın.

benim açımdan önemli not:

aracınıza bir uygulama yaparken kendi güvenliğinizi düşünmüyorsanız bile çevrenizdekilerin güvenliğini düşünün

Fark ettiniz mi bilmiyorum ama rs modelinde olduğu gibi difüzöre yaptırma şeyinden bahsettim :) sadede yerinin değişmesi mümkün mü diye sordum yanlış anladınız galiba...

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben sizi doğru anladım merak etmeyin :) nasıl kurtulacağınız kısmına açıklık getirdim.

RS modeli içinde gg da fosforlu reklektif bantlar var

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;505572
ben sizi doğru anladım merak etmeyin :) nasıl kurtulacağınız kısmına açıklık getirdim.

RS modeli içinde gg da fosforlu reklektif bantlar var

Teşekkür ettim :)

Çevrimdışı MVOLKAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim gonderdigim resimde var arka tampon kirmizi serit ve stop karatma bak istersen