škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

direksiyon problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fsultan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar.2001 model 68 beygir fabiam var. aldığımdan bu yana havalar ısınmaya başlayınca direksiyon arızası çıkıyor.bahar ve yaz sürekli arıza gösteriyor fakat sonbahar kışta arıza neredeyse hiç olmuyor.be arızanın nerden kaynaklandığı ile ilgili bir fikir verebilir mi?sensör yada pomba deme şansımız olabilir mi?kolay gelsin.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
%99 pompa arızası, bu sorunun tamamen aynısını yaşadım, pompa değiştikten sonra 5 sene sorun çıkmadı.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun kronik fabia direksiyon arızası gibi görünüyor. engin bey arabayı mı değiştirdiniz hayırlı olsun.

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdilik pompayı falan boşverin pompa olacak olsaydı o direksiyon hiç dönmez takoz gibi olurdu. Ben aracıma iki ay kadar önce şase kablosu yaptım ve o gün bugündür hiç arıza ışığı yanmadı farlarda kısılma da azaldı. Lütfen 20 tl maliyetli bu işlemi deneyin ve sonucu da buraya yazın.

http://www.skodam.com/fabia-6y/direksiyon-arizasi-farlarin-kisilmasi-cozum-t33914.html

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;505103
geçmiş olsun kronik fabia direksiyon arızası gibi görünüyor. engin bey arabayı mı değiştirdiniz hayırlı olsun.

Teşekkür ederim, az bişey model yükseltip, dizele geçtik...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı hakangurler

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
DİREKSİYONDA SERTLEŞMEDE VARSA özellikle dönüşlerde varsa pompa. Yoksa yorum yapamıyacağım... Geçmiş olsun....