škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

APP Plaka

OnurB · 25 · 6338

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese İyi Akşamlar,

1 - Aracıma İstanbul APP plaka ve Pleksi plakalık yaptırmayı düşünüyorum.

Yaptıran var ise maliyet ve detayları verirse çok sevinirim.

2- Aracın ayna altı ledini beyaza çevirmemiz mümkünmüdür , evet ise nasıl yapabiliriz ?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1-Ümraniyede yaptıran yerler var 50 ile 120TL Arasında değişmekde,mühürlü var polis ceza yazamıyor,mühürsüzler var oda ucuz ama polis görürse Ceza yazabilir...

2-Tabiki mümkün,Ayna altı Led gerekesiz bişey (Verdiği ışık az,hiç görünmüyor nerdeyse.Ben sevmiyorum en azından.)Oto elektitirçiler var onlar yapar.Yanlış bilmiyosam montajı fiyatıda ikisi 60TL ...

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azraili4402;505166
1-Ümraniyede yaptıran yerler var 50 ile 120TL Arasında değişmekde,mühürlü var polis ceza yazamıyor,mühürsüzler var oda ucuz ama polis görürse Ceza yazabilir...

2-Tabiki mümkün,Ayna altı Led gerekesiz bişey (Verdiği ışık az,hiç görünmüyor nerdeyse.Ben sevmiyorum en azından.)Oto elektitirçiler var onlar yapar.Yanlış bilmiyosam montajı fiyatıda ikisi 60TL ...

Ayni alti ledin rengini degistirmek icin bir aksesuarciya gitmistim, kapagin disaridan acilamadigini ve aynanin sokulmesi gerektigini soylemisti , dogrumudur acaba ?

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;505208
Ayni alti ledin rengini degistirmek icin bir aksesuarciya gitmistim, kapagin disaridan acilamadigini ve aynanin sokulmesi gerektigini soylemisti , dogrumudur acaba ?

Aynanın sadece cam kısmı sökülecek. Komple sökmeye gerek yok.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetenekli bir elektrikçi aynayı sökmeden halledebilir. Benim aracımda ayna altı led takarken sökülmedi mesela. Yalnız biraz riskli bir iş, elektrikçiniz bayağı bir maharetli olmalı, yoksa aynayı kırmak dahil çeşitli sıkıntılar oluşabilir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;505226
Yetenekli bir elektrikçi aynayı sökmeden halledebilir. Benim aracımda ayna altı led takarken sökülmedi mesela. Yalnız biraz riskli bir iş, elektrikçiniz bayağı bir maharetli olmalı, yoksa aynayı kırmak dahil çeşitli sıkıntılar oluşabilir.

Değiştirmemekte yarar var o zaman..

Biraz çok soru oldu ama, app plakanın altına yapıştırılan pleksiye siz olsanız ne yazardınız ? Arabanın ağırlığını bozmayacak bişey bulmaya çalışıyorum, şuan aklımda olan gri renkte "Superb" yazmak

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;505250
Değiştirmemekte yarar var o zaman..

Biraz çok soru oldu ama, app plakanın altına yapıştırılan pleksiye siz olsanız ne yazardınız ? Arabanın ağırlığını bozmayacak bişey bulmaya çalışıyorum, şuan aklımda olan gri renkte "Superb" yazmak
Değiştirilebilir, hatta benim gibi tüm lambaları led yaptıysanız/yapacaksanız değiştirin de; zira diğer herşey led, ayna altı sarı ışık sırıtır.

Bende de APP var, ancak pleksi plakalık yok. Pleksi plakalık biraz kişisel birşey benim kanaatimce, o nedenle siz ne istiyorsanız onu yazdırın, tamamen sizin zevinize kalmış. Gri renkte Superb yazısı da hoş olur gibime geliyor.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;505226

Ben kendim yaptım mesela :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;505312
Ben kendim yaptım mesela :)
Sen de maharetlisin yav:D

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Belki bir buluşma olur da denk gelirsek bana da öğretirsiniz :)

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;505336
Belki bir buluşma olur da denk gelirsek bana da öğretirsiniz :)

Memnuniyetle :)

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Görüp, hep hoşuma giderdi bu APP plakalar, yaptırdım, başım beladan kurtılmadı...trafikte konu başka bile olsa polis yakama yapıştı kaç kere...yaptırmayın bence...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
App yaptiracaksaniz muhurlu yaptirin. Benimkiker muhursuz (gerci camlar film egzoz falan derken liste uzun bende) ankarada belirli yerlere girmiyorum modifiye arac cevirmesi olacak yerlere. (Bahceli 7. Cadde kizilay merkez) girip napicam zaten

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
SekoLive isimli üye sağolsun yardımcı oldu bu konuda , inşallah akşama teslim alacağım plakaları.