škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda octavia 2006 1.9 tdi

ReaL · 10 · 2946

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ReaL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi aksamlar öncelikle 2006 model bir skoda octaiva arkadaşım satıyor ve almak istiyorum araba 1.9 turbo dizel otomatik dsg arabanın kilometresi 290 binde sizce kilometre sorun olurmu istediği fiyat 27 milyar int bakıyorum hep kilometreleri yüksek arabalar skodalar yani 30 33 arası değişiyor tanıdığımdan alıcam kendiside araca gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor sizce para yatırmalılmıyım bu arabaya araba çok güzel almak istiyorum ama dedim gibi kilometresi kafamı kurcalıyor bir servise mi göstermek lazım veya

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk mesajınızmış lütfen önce kendinizi tanıtın...
« Son Düzenleme: 30 Mart 2015, 02:22:08 Gönderen: ugurcnplt »
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üye kendini tanıtmadan konu açtığı için konu tarafımca kapatılmıştır.

Ekleme: Üye kendini tanıtan bir konu açtığı için konu tekrar aktifleştirilmiştir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ReaL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi bakılmış bir 1.9 tdı motor 500.000 km lerde bile sorunsuz çalışmakta. Belki turbo da sorunlar çıkabilir ancak onun da içi uygun fiyata (200-250 tl civarı fiyata) revize edilmekte. İçinize sinen bir araç ise alınabilir. Sağlamlık, güvenlik  ve dayanıklılık açısında A5 kasa araçlar en iyiler arasındadır. Ailenizi  güvenle  taşıyabileceğiniz bir araçtır. Fiyatı da iyi. Genel görüntüsü ve  gidişinde sorun yoksa alınabilir. Gerisi size kalmış.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim 370.000 km de fabiam vardı daha ilk günkü gibi idi çünkü uzun yol arabası ve servis bakımlı idi.Tavsiyem eğer bakımları düzgün yapılmışsa araç hırpalanmamışsa fiyatta biraz uyguna getirirsen alabilirsin neden olmasın.Arabayı iyi inceleyin döşemeler boyası motorun sesi zaten size söyler alıp almayacağınızı.

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araca güveniyorsanız kilometresini kafanıza takmayın bakımlı motorlar 500binde dahi sıkıntı vermiyor skoda sağlamlığı ve konforu için değer :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Duzgun bakilmis bir aracsa ve alip hemen satma niyetiniz yoksa (biniciyseniz) alin hic acimayin uygun fiyat

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence km olayında motordan ziyade kasa, kabin içi yoruluyor...motor bi şekilde yapılır ama kasada ya da iç mekandaki deformasyon öyle kolay kolay düzelmez...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;505568
Bence km olayında motordan ziyade kasa, kabin içi yoruluyor...motor bi şekilde yapılır ama kasada ya da iç mekandaki deformasyon öyle kolay kolay düzelmez...

İşte bu yoruma katılmamak elde değil.Araba alırken bende buna bakarım işte döşeme göğüs kaporta boya ve şasi.motor bitikmiş çeker yaptırırım ama diğer saydıklarımı yapmak yaptırmak temin etmek sıkıntı.Örneğin bi airbag kapağını taaaaa çin den getirttim gerisini siz düşünün.:dede::dede::dede: