škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Sabahları gelen ses

fb1907 · 85 · 19461

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu girişimlerinden sonra distribütör ne yapacak bakalım ses çıkmazsa dediğiniz gibi her yere başvuracağım.

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
erzurum da mı yaşadınız bu problemleri? merak ettim.

Çevrimdışı faris

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Allah yardımcınız olsun çok can sıkıcı bi durum.

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bende 2013 tsı var sabahları genelde amortisörlerden gıy gıy ses geliyor servise götürdüm araba meyilde duruyorsa ondan amortisör gerilir ses yapar bu normaldir dediler benim pek aklıma yatmasada bu problemle karşılaşan var mı

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracımı 2 kere daha trabzona götürdüm 15 gün orada kaldı aracımın vitesinde bulunan bir parça değişti sekromenç yani ustanın bozduğu parçayı değiştiler aracımda 120-140 arası çok şiddetli olan sallanmayı balans bozuk dediler oysaki arkadaşım rotbalançı o yapmıştı ve servise bırakmadan önce hiç bir sorunum yoktu balansı bozuk deyince trabzon servise bu şanzıman inince arabanın balansımı bozulur diye hemen yem attık doğrusunu söyledi bozulmaz ancak lastik canttan ayrılınca bozulur dedi peki benim balansımı neden bozmuşlar dedim suspus oldu 2 seçenek var ya arabamın lastiğini değişmişler yada aksında sorun vardı artık bana bir şey diyemediler mahkemelik olur distribütörle diye işin komik yanı asıl sorunuma soğuk zamanlarda sabahları çalışırken gelen ses de yok sorun  da yok diye bana iş emri verilmesi. Ayını sesi 2014 model tdisi olan arkadaşımda da tespit ettik oda videoya çekti canı çok sıkıldı onunda ben bu işin kronik olduğuna inanıyorum. Aracımı sattım ev karşılığında alan kişide zaten her şeyiyle anlattım servisin yaptığını ve hala garantisinin devam ettiğini falan ben inanın mahkemelik olsam kesin kazanırdım avukat akrabam var distribütörle gitti konuştu oradaki yetkililerle ama sonuçta şuna karar verdik bu uzun bir süreç 1 yıl dava sürer 1 yılda temizi dedi buna katlanacaksan alırız dedi yeni bir araba baktım ki arabadan artık nefret eder olmuşum bir de bir depresyon ilacı içiyorum onunda etkisi var karar vermemde aman boş ver diyorsun yani :) bu arada bu olaylardan sonra başlayan depresyon raporum var manevi tazminat açayım mı açmayayım mı onu düşünüyorum.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, yeni sahibini bilgilendirip aracı satmanız isabet olmuş. Bu saatten sonra haklı olarak o araç sizi mutlu etmezdi zaten...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam geçmiş olsun.

Bence her türlü hakkınızı arayın. Maddi ve manevi davanızı açın. Zaten işi avukat takip edecek. Bu tür durumlarda karşı tarafın tutumu hep bizleri yıldırmak yönünde. " aman lanet olsun" dedirterek vaz geçiriyorlar. durum böyle olunca da başkalarının canı yanmaya devam ediyor.

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun kurtulmuşsunuz.bence de hakkınızı arayın saygılar
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2015, 19:38:27 Gönderen: kmlglcn »

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun benim tüm okuduklarımdan çıkardığım sonuç şu işimizi gören bir araç alıp bineceğiz lüks arabaya çok fazla paralar vermeye gerek yok skodanın müdürü, sahibi dünyanın en güzel yerlerinde belkide yatlarında tatil yapıyor vatandaşta 80 bin tl araba alıyor psikolojik eziyet çekiyor ne güzel hayat mahkemeye verilince 3 yıl mı sürer 5 yıl mı sürer kazansan ne olacak yeni araba verseler ne olacak 1 milyon dolar tazminat ödeteceksin ki koltuklarından bir hoplasınlar. Hep söylüyorum yine söylüyorum tüketim toplumu olduk lüksü seviyoruz isviçrede bile bu yok akrabamız yaşıyor dün sohbet ettik belediye başkanı metro kullanıyor. Allah önce sağlık versin ferrarimiz olsa başımız dişimiz ağrısa tadını çıkaramayız. Bunlara en büyük ders almamak müşteri bulamayınca kedi olurlar ama nerde çöp satsalar millet kapısında kuyruk olur arayın vw i 6 ay sonraya gün verirler komşum polo aldı 100 lira indirim istemiş alıyosan al almıyosan bekleyenler var demişler alırken ezilicem, satarken 3 kuruş zarar etmicem diye onurumdan vazgeçicem, serviste madur olucam kimse kusura bakmasın. Bizde bu marka takıntısı ecnebi hayranlığı oldukça daha çok ezerler bizim paramızla da sefa sürerler. Bizim en büyük sorunumuz olayları hep bireysel görüp yorumluyoruz büyük resimi görüp anlayamıyor birlik ve beraberlik içinde tepkimizi koyamıyoruz yıllar önce cola içmemiştik en büyük ilk ve son toplumsal boykotumuz da bu olmuştu :)
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2015, 10:30:40 Gönderen: trio »