škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lastik ebatını değiştirmek

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Cihan hocam istemiştin buyur :)
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2015, 01:04:07 Gönderen: Uğur57 »

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi bagaj üstündeki rüzgarlık mı spoiler mi ne derseniz artık :D çok yakışmış arabaya çok da şık olmuş güle güle kullan hocam gerçekten beğendim.Yalnız camlara film çektim demiştim ön tarafların fotoğraflarını göremedim ben

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Onu unuttum cihan hocam hallederim bugün inşallah :) gerçi çok da görülecek bir tarafı yok ama yine de merakını giderelim :)

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cam fılm de guzel olmus hocam cok da uyulu gule gule kullan

Çevrimdışı arafilboylu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;509781
Arkadan itişli olsa bir nebze de önden çekişlide hem denge bozulur hem de gerek yok kanaatindeyim. Süspansiyon konforundan şikayetçiyseniz, jantları da değiştirerek 195/55/15 veya 195/60/15 ebada geçmek düşünülebilir.
usta 185/60/R15  ebada taksak sıkıntı olurmu

Çevrimdışı arafilboylu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;508048
1 numara demişlerdi ama bu numara işi film marka vb duruma göre değişebiliyor bildiğim kadarıyla piyasada 15 tl ye olan filmlerde 1 numara bendekine göre çok koyu olabiliyor, ben ordaki ustaya bırakmıştım renk farkını kaldırın diye onlar da bunu takdir etmişler ama fark yok yani, ne yalan söyleyim fotoğraf atmayı bilmiyorum buraya :(
slm  hemşerim bagaj üstündeki rüzgarlık  nerden aldın ve lastik ebatların kaç

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arafilboylu;510514
usta 185/60/R15  ebada taksak sıkıntı olurmu
Firmadakilerin birine orijinal ebatta kışlık bulamayınca 195/45/16 taktık. İki ebat birden daraltınca virajlardaki yol tutuşu kötü olmuştu. Hele 185 taban hepten kötü eder bence. 195/60/15 zaten fabrikanın alternatif dediği ebat.:wnk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
195-55-15 orisjinal ebat hocam ben taktım kullanıyorum herhangi bir sıkıntı da görmedim henüz kışlıklarda kullanıyorum

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;510523
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-skoda-rapid-rs-spoyler-spoiler-boyali-life-tuning-205827338/detay/
bu ilandan aldım hocam, lastikler de orijinal 215/45/16 ebatta

uğur hocam spolier çok güzel olmuş güle güle kulanın,Trabzonda çok fazla skoda var,  bir ara Trabzon buluşması yapmak lazım:)

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;510627
uğur hocam spolier çok güzel olmuş güle güle kulanın,Trabzonda çok fazla skoda var,  bir ara Trabzon buluşması yapmak lazım:)

Teşekkür ederim hocam haklısınız nereye baksam görüyorum, benim almamda da bu görmelerim etkili olmuştu :) katılıyorum fena olmaz bir buluşma yapmak :)

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;510692
Teşekkür ederim hocam haklısınız nereye baksam görüyorum, benim almamda da bu görmelerim etkili olmuştu :) katılıyorum fena olmaz bir buluşma yapmak :)

Adminlerimizden Trabzon-Karadeniz  buluşması organizasyonunu bekleriz :)