škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Necvox Dokunmatik Arıza

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı musa25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Kullanmış olduğum Necvox marka multimedya cihazının dokunmatiği ne yazıkki problem çıkarmaya başladı. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Ama üzerindeki tuşlarla kısmen birçok işlevi gerçekleştiriyorum. Bu konuda tavsiniz nedir arkadaşlar. Ekranımı değiştireyim veya bir temassızlık mı vardır. Yoksa yeni bir cihazmı almalıyım...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı musa25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ne yazıkki garantisi yok. Zaten eski sayılabilecek bir cihaz

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisine bir gösterin yine de. Ucuz yollu halledilebilecek birşeyse yaptırıp kullanırsınız.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musa25;505980
Merhaba. Kullanmış olduğum Necvox marka multimedya cihazının dokunmatiği ne yazıkki problem çıkarmaya başladı. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Ama üzerindeki tuşlarla kısmen birçok işlevi gerçekleştiriyorum. Bu konuda tavsiniz nedir arkadaşlar. Ekranımı değiştireyim veya bir temassızlık mı vardır. Yoksa yeni bir cihazmı almalıyım...

Beş para etmez bir cihaz ve servis anlayışı var aracı aldığımda üzerinde takılı geldi ne dokunmatiği ne navigasyonu bir türlü randımanlı çalışmadı. Şimdi gps kartı(sd kart değil) mı ne arızalıymış 200 lira diyorlar harici navigasyonların 150 tl ye bulunduğu bir ortamda sadece gps anteninin bağlandığı alıcı kartına 200 lira fazla bence yine de bir ustaya götür belki ucuzdur(hiç sanmasamda)

Çevrimdışı musa25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sana aynen katılıyorum. Bende hiç memnun değildim. Aslında şimdi ikinci el cihaz bakıyorum. Necvox'un DVA9949 modelini ikinci el olarak 700 civarında alabilirim. Başka cihazlar baktığımda en az 1000 liradan başlıyor. Sizlerin tavsiyeleri varmı. Mesela Roadstar 9120 'ye sıfır cihaza 1000 lira istiyorlar. Ama cihaz hakkında pek bilgi yok.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.n11.com/roadstar-rd-9120vw-navigasyonlu-multiemedya-volkswagen-oem-P35075339?cid=604001&gclid=CJ-9t9_K2sQCFcXItAodMggALQ
Bahsi geçen cihaz 790 tl. Temelde çok fark olduğunu düşünmüyorum aynı cihazı farklı markalar ile çin de hazırlatmışlar gibi görünüyor.Ancak yine de iyice araştır 2.el almaktansa sıfır hiç değilse garantilidir.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi arkadasimda pionner double din var 700₺ istiyor sanirim ikinci el