škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Anlatin bakalim rapid'le araniz nasil..

AYKUT20 · 96 · 21155

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü aracı süsledik. Çokta yakıştı. Eniştemiz Rapid'e ilk kez bindi ve aracı çok beğendi. Sanırım Rapid alacak güzelliklerinden uzun uzun bahsettim [emoji1]
http://hizliresimyukle.com/image/B1WV

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cok guzel olmus araba vallahı
Muhammet alı bey aracın uzerındekı cam kaplama goruntusunu ne kadara mal ettınız acaba

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sezeroz;511669
Arkadaşlar bu sorunun cevabı gelmemiş. Aracım 1.2 tsi ekranda ilk bakım 15.000km diye gosteriyor. Ama goruyorumki bazı arkadaslar daha erken servise davet edilmiş? Ne zaman gidecegim servise 1000 km yada 3000-4000 km mi? Aracım 1550km geldi suan kaçırdıkmı treni dersiniz :)

hocam ben de forumda bununla ilgili duyumlar aldım ve servise sordum gelmeme gerek var mı diye onlar da yok dediler 15000 km veya 1 yıl sonra gelin dediler

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;511698
Cok guzel olmus araba vallahı
Muhammet alı bey aracın uzerındekı cam kaplama goruntusunu ne kadara mal ettınız acaba

Cihan Bey şöyle anlatayım tavan folyo kaput koruma komple camlar 1100₺.arkadaşıma yaptırdım. Normalde kullanılan malzemeler ve işçilik daha fazla tutuyor.  Ziebarttan vs yerlerden de fiyat aldım yeni araba fiyatları verdiler nerdeyse [emoji1][emoji1]

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Istanbulda ımkanlat var bolu da boyle seyler yok ancak malatyaya memlekete gıttıgımde arastırabılırım yalnız cok guzel oluyor

Çevrimdışı sezeroz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;511697
Cumartesi günü aracı süsledik. Çokta yakıştı. Eniştemiz Rapid'e ilk kez bindi ve aracı çok beğendi. Sanırım Rapid alacak güzelliklerinden uzun uzun bahsettim [emoji1]
http://hizliresimyukle.com/image/B1WV

Çok güzel olmuş maşallah. Allah mutluluklar versin aynı zamanda.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sezeroz;511725
Çok güzel olmuş maşallah. Allah mutluluklar versin aynı zamanda.

Çok teşekkürler. Allah razı olsun [emoji106]

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;511717
Istanbulda ımkanlat var bolu da boyle seyler yok ancak malatyaya memlekete gıttıgımde arastırabılırım yalnız cok guzel oluyor

Evet istanbulda sıkıntı olmuyor. Rahatlıkla istediğimiz uygulamaları yaptırabilecek birilerini bulabiliyoruz. Bu arada Yeni Malatyaspor 2. Lig beyaz grupta şampiyon oldu ve 1. Lige çıkma başarısı gösterdi.  Bu başarıdan ötürü sizin nezdinizde tüm Malatyalıları kutlarım [emoji106]

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

sizce bu değer normal mi?
Ankara - Bolu arası yaptım, yolun büyük bir kısmında cruise control açık ve 110 km sabitti.
1.2tsi manuel spaceback. :o

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;511728
Evet istanbulda sıkıntı olmuyor. Rahatlıkla istediğimiz uygulamaları yaptırabilecek birilerini bulabiliyoruz. Bu arada Yeni Malatyaspor 2. Lig beyaz grupta şampiyon oldu ve 1. Lige çıkma başarısı gösterdi.  Bu başarıdan ötürü sizin nezdinizde tüm Malatyalıları kutlarım [emoji106]

Cok tesekkur ederım federasyon senelerdır ustumuze oynuyor amahak ettık yalnız hedef super lıg ınsallah futbolla ılgılısınız herhalde 2. Lıg pek takıp edılmıyor cunku

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audioslave;511740

sizce bu değer normal mi?
Ankara - Bolu arası yaptım, yolun büyük bir kısmında cruise control açık ve 110 km sabitti.
1.2tsi manuel spaceback. :o

Norma hatta 1.2 tsı sedan rapıdımızle daha ıyı degerlerı de gordum anladıhım kadatıyla az yakmasına sasırıyorsun daha cok sasıracaksınu

Çevrimdışı sezeroz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;511742
Norma hatta 1.2 tsı sedan rapıdımızle daha ıyı degerlerı de gordum anladıhım kadatıyla az yakmasına sasırıyorsun daha cok sasıracaksınu

Arkadaşlar yukarıdaki görüntüyü görünce aklıma şu soru geliyor. 1.2 TSİ ile depo full'ken şehir içi - dışı kaç km gidebiliyorsunuz?

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahı oyle olcen olmamıstır ama ben soyle ornekler vereyım yaz tatılınde memleketee gıderken depo tam dolu arabanın menzılının 1000 kusur gosterdıgını gormuslugum var onun harıcınde su anda sehır ıcı 30-32 krs arası yakıyor
Tuketım ıle ılgılı paylasımlarımızı ılgılı baslıktan paylasalım bundan sonra arkadaslar konulat dagılmasıb

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracımı alalı 1 ay olmadı. ben adanadan aldım, ankaraya getirdim. adana da 150 liralık benzin aldım tam yetti yaklaşık 480km yol yapmıştım. ama henüz km 11'i gösteriyordu :)
bu haftasonu ise ank-bolu bolu-ank yaptım. yola çıkmadan depoyu tam doldurdum. 230 liraya doldu. menzil 760 idi ama yola çıkınca 850 lere kadar çıktı. şu an 500km ye yakın yol yaptım, depo durum göstergesi yarının bir tık altında. araç 1200km de. ortalama hızım ise 70-80 arası.
şehir içi tam depo benimde merak ettiğim bir konu.

Çevrimdışı gokko16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benimde tıkırtıların dışındaki en büyük gördüğüm eksiklik motor sesi olduğu gibi içride motor kapağı olmasına rağmen.resmen çatır çutur ses geliyor