škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagaj kapaği tdi yazisi

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ırmaksu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim 2014 ağustos çikişli octavia da bagaj kapağinda tdi yazisi yok,(ikinci el almiştim) bu normalmi?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ırmaksu;506357
Benim 2014 ağustos çikişli octavia da bagaj kapağinda tdi yazisi yok,(ikinci el almiştim) bu normalmi?

Rahat olun, tdi yazısı genelde sadece ilk 1-2 parti araçlarda oluyor. Bu nerdeyse tüm markalarda öyle. (eski toyota'mda da öyleydi)
Ben de 2013 sonunda aldım, benim araçta da yok.

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2014 Nisan ayında aldığım Octavia 1.6 TDI aracımda da bahsettiğiniz "TDI" yazısı yok , sanırım 2014 model ve sonrası araçlarda TDI yada TSI yazısı yok , yani rahat alın benim sıfır aldığım aracımda da bagaj kapağı üzerindeki bu TDI yazısı yoktu, sadece oda değil 2013 model Octavia alan çevremdeki tanıdıklarımda yan cam altlarındaki nikelaj şerit standart olarak var iken benim , 2014 model aracımda bu yan cam altı nikelaj şeritleri yoktu.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2015, 21:06:13 Gönderen: bekzdl »

Çevrimdışı ırmaksu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok çok sağolun gün boyu buna takmıstım rahatladım simdi

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni octavia tasarım olarak eski kasalara göre çok yol kat etmiş ama yine de logo amblem gibi ufak tefek aksesuarlara ihtiyaç var gibi duruyor. 2015 passat  bagaj kapağında ince bir 2.0 TDI logosu vardı, bizim araçlarda da hoş durur. Parça kodunu bulmak konusunda yardım edebilecek biri var mı ? Orjinal alalım.