škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çokkk Heyecanlıyım!!!

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese merhabalar..Bugün hayatımın ilk arabasının sipariş verdim.. 2015 model 1,2 TSI Manuel / 90 HP Skoda fabia  ambition..Saygı değer arkadaşlarım ben açıkça konuşmak gerekirse arabalardan anlayan birisi değilim..Skoda hakkında küçük çaplı araştırmalarım oldu ve birkaç arabadan anlayan dostlarıma sordum.Herkesin görüşü farklı farklıydı. Ancak ben bu plaformdan bilgi almak istiyorum..Yukarıda özellklerini belirtiğim skodamı almakla hata mı yaptım..Yoksa içim rahat olsun mu diyorsunuz?? Bana bu konuda görüşlerinizi yazarsanız çokkkkkk mutlu olurum..:)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç bence güzel. Fiyayıtı pahalı bulanlar da var ancak piyasa ortada. Bence iyi ettiniz. Ama keşke style olqnı alabilseniz. Onda ekstra olarak kol dayama alaşım jant dijital klima arkada hoparlör sis farı bolero teyp  direksiyondan kumanda bluetooth var. Parayı toparlayabilsem hemen alacağım bir araç.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2015, 19:56:05 Gönderen: B.fabia »

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dediğim gibi arabalardan anlamadığım için dolu donanım değil , boş donanım diye cevap verebilirim kardeşim..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok özür dilerim farketmedim aynı konuyu açtığımı..hemen iptal ederim..40,400 TL ye anlaştım..

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Konforlu bir araçtır. Yakıtı da makul. Güle güle kullanın

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ilk arabam hemde ilk defa ciddi anlamda trafiğe çıkıcam..yani acemi şöförüm.Bu sebeple çok fazla donanım istemedim birazda maddi sebepler.. .aldığım araba hakkında içimi rahatlatacak birkaç şey duymam moralimi yükseltti..Bazı arkadaşlarım bu arabayı almakla hata yaptın dedi..Çok moralim bozuldu..:((

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İçiniz rahat olsun. Araç konforlu ve ekonomik.

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle kullanın gayet güzel araç ancak hala şansınız ve imkanınız varsa style donanım almanızı tavsiye ederim. Sonradan benim gibi keşke dolu alsaydım dememek için tabi.

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, keşke bir üst donanımı alsaydınız ( imkanları zorlayıp ) Allah kazadan beladan korusun skodaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabadan şüpheniz olmasın konfor ve güvenlik makımından sınıfında başa oynayanlardan birisi sadece sizi beliki donanım konusunda üzebilir ondan da aynı fiyat seviyesindeki diğer araçlara bakıcak olursak pek üzeceğini sanmam ama uzun yıllar(4-5sene) binerim diyorsanız kendinizi biraz daha zorlayıp style paket almanızı tavsiye ederim :)

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlarım..Style konusunda maalesef şartlarım uygun değil.. genel anlamda çok içimi rahatlattınız..değerli yorumlarınız için çok ama çok teşekkür ederim..

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;506570
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlarım..Style konusunda maalesef şartlarım uygun değil.. genel anlamda çok içimi rahatlattınız..değerli yorumlarınız için çok ama çok teşekkür ederim..

Merhaba!

Style için şartlarınızın uygun olmaması isabet olmuş kardeşim. Acemiliğinizi atlatana kadar kullanılmış bir arabayla şoförlüğe adım atmanız daha mantıklı olurdu :gaz:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, 2005 de  sırf 1,2 almak için boş bir fabia almıştım, o şekilde 10 sene bindim, eğer dolu olsaydı bir 10 sene daha binerdim, o derece rahat ettim.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)