škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia RS difüzör

aweke · 23 · 10683

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün Ps Dizayn-Paşa Tuning'le bir görüşmem oldu. Bu bahsettiğim firma Türkiye'de tek plastik body kit üreten firma. Henüz böyle bir projeleri yokmuş ancak talebe bağlı olarak yapabilirlermiş. Hatta difüzör yerine doğrudan rs body kit bile yapabilirler :) Siz ne düşünüyorsunuz?

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Difüzör ü kesinlikle isterim ama sivasta yaşadığım için ürünü kargolat (tabi gönderiyorlarsa) burda usta bul, hatasız şekilde takdır, içine sinsin ustanın yaptığı çok zor istanbula yakın olsam katılırdım :(

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Difizör işinde şöyle bir sıkıntı var,

RS in arka park sensörleri tampon üstünde, bizimkilerde ise difizörde. Yani orj difizörü çıkardığınızda park sensörleri de gidiyor. Bir şekilde ya tampona ya da RS difizöre delik açıp tekrar taktırmak gerekebilir.

Buna ek olarak fiyat makul olacaksa ben RS ön tampon alabilirim. Orjinalinin fiyatı 2200TL. Bu fiyattan ne kadar aşağa inecekleri önemli.

Emin olmamkla birlikte RS tamponlar uygun olursa benimle birlikte alacağını düşündüğüm 2 kişi daha var.

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dediğim gibi bunun için sayı lazım park sensörleri halledilir çok sorun olmaz sanırım ürünleri baya hoş geldi bana octavia rs için de böyle bir uygulama yaparlarsa hoş olur

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Firmayi ben az cok biliyorum gzl calismalari var. Hatta bi ara insignia ya opc body alacaktim ordan ama kismet olmadi.

Bize ortalama bir fiyat  verirlerse kisi toplamak daha kolay olur. kimse fiyat belli olmadan ben yaptiriyorum diyemez cunku.

Atiyorum bize deseler ki Rs tamponu adam basi bin tl yapabilmemiz icin en az 5 kisinin siparis vermesi lzm. biz de ona gore bir liste olusturup kac kisi toplayabildigimize bakariz. hatta vazgecilmesin die kapora yatiririz.

Ama fiyat belli olmadan kisi sayisi da olmaz. atiyorum 10 kisi yaptiralim dedi. adamlarda tamponu yspip 3bin tl dedi. 10 kisiden kimse almaz o zmn. cunku orjinali 2200tl zaten.

Bir de difizor icin sensor disinda olcu problemi de olabilir. benim gordugum kadariyla RS in difizoru daha kalin. yani arka tamponun daha ust kismindan basliyor. bu nasil halledilir bilmiyorum. en basitinden belki bir miktar asagi sarkar
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2015, 18:42:24 Gönderen: viperking »

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
adam 50 kişiyle difüzör 250 tlye olur dedi ama bana pahalı geldi

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir de emil ustaya sorcam sadece egzoz için
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2015, 19:57:22 Gönderen: aweke »

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu plastik jetta difizoru 70tl iken 250 ye difizor mu olur. bi de 50 kisi. millet iyi yol bulmus walla

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;506960
Bu difüzor işinizi görmez mi?

Çok boş bişey bu :)

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle