škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spaceback icin Cam vizor. (rüzgarlık)

a.L.i · 78 · 21544

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;533371
up up

var mi bulan?

Biraz sabırlı olun arkadaşlar, bir arkadaşım ile ortak olarak skoda aksesuar işine girmeyi planlıyoruz, bu işi düşünmemin yegane sebebi skoda markasının aksesuar konusunda çok kısıtlı olması ve türkiye pazarında neredeyse yok denecek kadar az olması, güncel araçlara hiç bir yerde doğru dürüst aksesuar bulunamamakta herkes kendi aracına özel gidip bir yerlerde bir şeyler yaptırmakta, bu yüzden bende skoda için yurt dışı kaynaklı bir firma ile bağlantı kurup, toptan ürün alıp kendi online sitemde tüm türkiye içinde özelliklede forumlarda satış yapmayı planlıyorum, ilerleyen dönemlerde ürün satışına paralel montaj işlerini de düşünüyorum, aksesuar derken kapsam geniş olacak" far, krom aksesuar, body kit, diffüzör, egzoz ucu, spoyler, çıta, elektronik aksam vs. gibi.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;533395
Getirirsen kral olursun Fatih abi :)

Allah izin verirse böyle bir işe gireceğiz, hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arastirmalarim sonucu rus forumlarda bi kullanicinin taktirmis oldugu vizoru gordum.

kendisine ulastim ve aliexpressten aldigini soyledi. Tam uyumluymus. Ürün de asagidaki gibi.

Camin üzerinde ince bir krom detay var.

http://www.aliexpress.com/item/Car-window-visor-sticker-Awnings-Shelters-Exterior-cover-decoration-products-accessory-suitable-for-Skoda-Octavia-A5/1971621013.html

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;521732
Güzel olmuş olmasinada cam ruzgarligi taktım diyorsun ama yok

fatih bey , ümit arkadaşımız arabasını çok beğendiği için her fırsatta resmini koyar , konuyla ilgisi olsun olmasın :)

kızmadın değil mi ümit , maaşallah nazar değmesin aracın güzel ve çok özeniyorsun :gut:

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;533662
arastirmalarim sonucu rus forumlarda bi kullanicinin taktirmis oldugu vizoru gordum.

kendisine ulastim ve aliexpressten aldigini soyledi. Tam uyumluymus. Ürün de asagidaki gibi.

Camin üzerinde ince bir krom detay var.

http://www.aliexpress.com/item/Car-window-visor-sticker-Awnings-Shelters-Exterior-cover-decoration-products-accessory-suitable-for-Skoda-Octavia-A5/1971621013.html

Ali bu sedan mı yoksa space mi?

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;533688
Space'mis abi sordum

Alsakmı acep? kelek çıkarsa uymazsa naapcaz.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Abi bekle biraz yunan'a gidicem. Kırcaali'ye gecersem bakicam superskoda.com'a. Yunan sitesiymis zaten yeni ogrendim. Gorerek almakta fayda var. Olmadi siparis ederiz. Buradaki bu ince krom detay nasil begendin mi?

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;533691
Abi bekle biraz yunan'a gidicem. Kırcaali'ye gecersem bakicam superskoda.com'a. Yunan sitesiymis zaten yeni ogrendim. Gorerek almakta fayda var. Olmadi siparis ederiz. Buradaki bu ince krom detay nasil begendin mi?

Evet güzel detay, yanlız fiyat çok kalın 210 tl ye yaklaşık fiyatı var.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;533691

Ali bey giderseniz haber verirseniz sevinirim superskoda.com da çok güzel ürünler var.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scorpion;533812
Ali bey giderseniz haber verirseniz sevinirim superskoda.com da çok güzel ürünler var.

Tabiki gitmeden önce baslik acarim.

Hatta soyle birsey yapabiliriz baska siparisleri olacak arkadaslar var ise Yunanistanda adres veririm gitmeden once alisverislerini tamamlarlar ise gelirken siparisleri getiririm.

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;533868
Tabiki gitmeden önce baslik acarim.

Hatta soyle birsey yapabiliriz baska siparisleri olacak arkadaslar var ise Yunanistanda adres veririm gitmeden once alisverislerini tamamlarlar ise gelirken siparisleri getiririm.

Ne hayir duasi alirsin hocam belli degil (: