škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Junıor u lpg ledik :)

dynia · 32 · 7909

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaslar bir kaç satma girişimden sonra duygusal baglarımı koparamadıgım ama yakıtından sıkayetcı oldugum aracıma dün itibariyle Atiker Gold sistem lpg takıldı. Arıza Işığı yakmadı. Dün depoyu fulledık bakalım kac km gıdıcez :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Yakıtta ciddi fark edecektir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Bu zamanda doğru bir karar :) 2012  1,2 htp fabiada 32-33 lt LPG ile şehir içi 400-410 km yol yapıyorum.
Ben atiker obd 2 taktırmıştım. Arıza ışığı, çekişten düşme yada buna benzer olumsuz bir şey yasamadım 2 senedir. Umarım sizde memnun kalırsınız.
Yalnız merak ettim gold serinin ne farkı var sordunuz mu ?

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
açıkçası sormadım ama abi en son sıstem bu 10 sene garantısı var dedi. Yalnız 25 lt re doldu simit tüp normalmi bana mı az geldı anlamadım :)
hatta prins tak dedım abı parana yazık emın ol atıker gold ıle aynı olacak onu da taksam dedı.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tank küçük olabilir yada montajı yapan arkadaşlar size güzellik yapıp depoyu biraz doldurmuşda olabilir. Benim araçtaki tank 43 litre diye geçiyor. 32-33 litre civarı LPG alıyor. Guvenlik önlemi olarak tank tam kapasite dolmuyor.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni yasaya göre stepne yuvasına takılan simit tülerde dıştan el girmesi gerekiyor bundan küçük takıyorlar yoksa fabiaya 40 lt lik simit tüp tam oturuyor :)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kırmızı da ıdı fulledıgımde gosterge 25 lt. aldı ve baska almadı :) 8 senesını usta kendı verdı :) 2 yıl ama 10 sene sıkıntı yasamazsın dedı. Candan otogaz :)

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Çok rahat edersiniz.. Tüp uyumunda hiç bir sıkıntısını görmedim. Benim tüp de 40lık 33 lt alıyor genelde ve şehir içi 400 km yi buluyor bazende geçiyor; şehirler arası da 100 km de 13 tl yakıyor benim. Yakıt konusunda tüpden memnunum.. Hatta yokuşlarda filan 4000 deviri geçecek olursa aracın otomatik benzine geçiriyor.. Güle güle kullanın..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Artık motor sesini duymaya başlarsın, arabanın tadını da alırsın hayırlı olsun :)

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Motor sesini duymaya başlarsın artık derken (:

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: radnuf;507438
Motor sesini duymaya başlarsın artık derken (:

Rahat rahat gaza basmanın hazzını alırken motordan duyulan ses :D

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkdaşlar 2 gündür 52.000 km dir neyi beklediğimi soruyorum kendıme. 46 Tl ye tam 254 km tamamı sehır ıcı ne bayılma ne cekıs dusukulugu ne performans taktırmayı duusnen arkadaslar 1 sanıye beklemesınler. Arkdasımda 1.4 i20 otomatık vardı bugun kolundan tutup zola lpg bağlattım :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motor sesini duyarsınız da ateşleme bobininin de sesi duyarsınız...90 tl cik tanesi...
Yani siz yine de eskisi gibi, sakin kullanın.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı catlingage

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam bende düşünüyorum kaç liraya mal oldu size özelden de msj atabilirseniz sevinirim