škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabıa III aldım

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aynen, ben de bayide canlı gördüm alacağım aracı, pazarlık yaptık, ertesi gün akşama plaka,kasko,sigorta vs. tas tamam teslim ettiler aldım şükür.
o gün bayide istediğim araç olmasaydı kesin vazgeçerdim, inşallah dilediğiniz aracı en kısa sürede alırsınız.

Çevrimdışı teqali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda merkeze mail attim. Fabia istiyorum ancak arac yok diye :)
Hatay bayisine iletmisler. Onlarda dondu ve istedigim araci sordu. 1000tl lansman indirimi + biz de biraz indirim yapariz dedi ama net rakam vermedi. Arac bakayim dedi. Bulabilirsem size donus yapacagim dedi. Bakalim biseyler cikacak mi!
Renk olarak cok kararsizim aslinda. Beyaz dusunuyorum aslinda ama diger renkleri canli gorsem fikrim degisebilir

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba ben de siparişimi verdim bekliyorum gercekten zor beklemek ama ekstra opsiyonlar istediğim için sipariş verdim 1 nisanda bu ay sonu geliyor şuan üretimde gözüküyor araç iyikide vermişim normal almak istesem bile şu an araç yok gümrükte olan araçları bile zam gelecek diye çıkarmıyorlar zaten 1500 olan lansman indirimini 1000 e düşürdüler bakalım ne olacak euro ya bağlı

Çevrimdışı teqali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bugün bayi aradı. 1.2 tsi dsg beyaz style için sadece 400tl indirim yaptılar. dedim ben ambition istiyorum. bir tane daha var ama net değil dedi. ambition için de 400 tl indirim yapabiliriz dedi. ne bilim 47.500 tl bana çok geliyor. biraz kararsız kaldım. 44 veya max 45 düşünüyorum.

Çevrimdışı pashamurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teqali;513079
bugün bayi aradı. 1.2 tsi dsg beyaz style için sadece 400tl indirim yaptılar. dedim ben ambition istiyorum. bir tane daha var ama net değil dedi. ambition için de 400 tl indirim yapabiliriz dedi. ne bilim 47.500 tl bana çok geliyor. biraz kararsız kaldım. 44 veya max 45 düşünüyorum.

47,500-TL o donanım için çok hocam. 48,300-TL'na style dsg aldım ben. Ambition a en fazla 45,500-TL verilebilir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı askeceli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pashamurat;513091
47,500-TL o donanım için çok hocam. 48,300-TL'na style dsg aldım ben. Ambition a en fazla 45,500-TL verilebilir diye düşünüyorum.
Hangi bayi den

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
An itibariyle fabia lara 2000₺ zam geldi 1000₺ liste fiyatı artmış 1000₺ düşürdükleri lansman insirimide kalkmış

Çevrimdışı pashamurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: askeceli;513098
Hangi bayi den

Altur'dan aldım hocam. 10/04/2015'te teslim aldım :ok:

Çevrimdışı teqali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Zam sonrası ve indirim olmaması nedeniyle skoda almaktan vazgeçtim. polo almaya karar verdim.

Skoda sevdam başlamadan bitmiş oldu böylelikle.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2015, 17:55:12 Gönderen: teqali »

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Polo da yokki bayilerde ona da 1000₺ zam gelmiş

Çevrimdışı pashamurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
20 Mayıs sonrası yüzde 2.8 daha zam gelecek Polo'ya. Arkadaş Aldı oradan biliyorum.

Çevrimdışı teqali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skodayı tercih etmem deki en büyük neden fiyatı idi. vw yi biliyorsun genelde max 1000tl indirim yapar ki o da çok zor. hem de vw de bekleme süresi var.

skoda hem indirim (en az 2000tl bekliyordum) hem de hemen teslim olduğu için tercih edecektim. zira seat i da öyle olduğunu düşünmüştüm. onlar da aynı vw gibi olmuş. şuan skoda da vw gibi olmuş.

ben seat i yada skodayı neden tercih edeyim ki vw ile şartları aynı olduktan sonra. tamam araçlar daha donanımlı ama marka algısı işte.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
alacaklar için üzüldüm ama erken aldığım için sevindim. bence fabia hala avantajlı polo dan, çünkü 1.2 tsı 90 hp style manuel fabia'ya eşit gelen fiyattaki polo'nun donanımı daha az. vw bir tık pahalı her zaman.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teqali;513139
skodayı tercih etmem deki en büyük neden fiyatı idi. vw yi biliyorsun genelde max 1000tl indirim yapar ki o da çok zor. hem de vw de bekleme süresi var.

skoda hem indirim (en az 2000tl bekliyordum) hem de hemen teslim olduğu için tercih edecektim. zira seat i da öyle olduğunu düşünmüştüm. onlar da aynı vw gibi olmuş. şuan skoda da vw gibi olmuş.

ben seat i yada skodayı neden tercih edeyim ki vw ile şartları aynı olduktan sonra. tamam araçlar daha donanımlı ama marka algısı işte.

bu tarz marka takıntılılar daha çok beklerler.

nedenmi sen polo ile aynı şartlar diyorsun araştırdınmı dostum fabia yeni platform araç vw ufak sınıfta ilk geçen bir model sanmaki polo bu kasa ile devam edecek oda değişim yapacak sen al polo 1 sene sonra ah keşke dersin. fabia alan şuan rahat 3 sene arkasına bakmadan kasasına binecek hemde kendi grup markaların teknolojisine 1 adım önde başlayarak.

polo nun fiyatı neden fabia'ya yakın diyenler nedemek istediğimi anladı polo kasa değişince bu makas acılacak. fabia yeni kasa polo makyajlı bırakta az rakam olsun :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
polo da lounge donanım geldi. bu hafta teslim edilmeye başlıyor.
dijital klima, hız sabitleme, köşe dönüş ösellikli farlar, ekstra birkaç donanım daha var. fiyatta fabiaya yakkın. en dolu polo. kasa değişimi yakın demekki.
ancak baktığımda polo biraz daha önde. değer kaydı daha az. marka algısı ama yapacak birşey yok. türkiye piyasa koşulları farklı işliyor.