škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabıa III aldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;519738
hocam kılıfı nereden kaça aldın resim falan yollayabilirmisin bende almak istiyorum

Hocam internetten aldım, baya uğraştım taktım ancak bi kaç hafta sonra söktüm attım, orjinal koltuğun hissini kaybettiriyor kılıf, çoluk çocuk yoksa binen, kılıf arabayı sattığın kişiye yarar

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoları buldum
[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;519744
aracı s moda al yüklen sesi gör :)
ben testi normal test alanın dışında daha uzun bir düzlükte yaptım s modda kendimi rallide sandım 110 hp dsg o kasaya fazla çok istedim dsg 110 hp almayı ama ellerinde hazırda 90 hp manual olduğu için ve beklemek istemediğim içn yarın gidip onu alıcam

90 hp motor b sınıfı fabia için optimum güç olmuş, 110 hp otoban faresi haline getiriyor fabiayı, 90 hp fabiam ile 0-100 hızlanmasın da eniştenin 2.0 140 hp caddy'e yetişiyorum :)

Çevrimdışı osmanuçar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabalarınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Motor devri ile ilgili birşey sormak istiyorum. 90 beygirlik manuel viteslide 110 KM hızla giderken devir kaçta oluyor? Bir de 130 ile giderken devir saati kaçı gösteriyor acaba?

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: osmanuçar;520760
Arabalarınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Motor devri ile ilgili birşey sormak istiyorum. 90 beygirlik manuel viteslide 110 KM hızla giderken devir kaçta oluyor? Bir de 130 ile giderken devir saati kaçı gösteriyor acaba?

Öncelikle sağolun, motor devri yanlış hatırlamıyorsam 110'la giderken(5.viteste) 2200 devir, 130 ile giderken 2700 civarı bişeydi

Çevrimdışı Sselim

• Her daim umut
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ya arkadaşlar arabalarda kılıf kullanmayın. Dünyanın parasını veriyorsunuz bir de o koltuklara kılıf takıp koltuğun tüm konforunu kaldırıp atıyorsunuz.

Ayrıca koltukta airbag varsa lütfen kılıf kullanmayın. Olası bir kazada airbag size zarar verebilir.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Sselim;522616
Ya arkadaşlar arabalarda kılıf kullanmayın. Dünyanın parasını veriyorsunuz bir de o koltuklara kılıf takıp koltuğun tüm konforunu kaldırıp atıyorsunuz.

Aynı fikirdeyim...

Eskit, keyfini sür, satarken kılıf takıp yollarsın, zaten kumaşlar da eskisi gibi değil, oldukça sağlamlar

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;507596
Arkadaşlar 1 hafta önce fabıa 1.2 tsı manuel 90 hp ambition aldım, fıyat olarak 39900 + 800(çelik jant) oldu. Hyundai i20(2010) den geçiş yaptım. Daha önce fabıa almamamın nedeni tasarımıydı. Ama fabıa III bana göre en güzel kasası. İlk izlenimlerim çok iyi.

Kardeş bu fiyat bana baya ucuz gelid 1.0 75ps 39.900 değil miydi ? :)

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;524230

Fiyat zam yedi, ben lansman fiyatıyla aldım, bayi de yapabileceği indirimi yaptı. Ben alırken 41.900 dü 1.2 tsı 90 hp nin liste fiyatı. Tam 3.5 ay oldu alalı.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;524230

Bende aldığımda 1.2 tsi 110 dsg style 50.200 dü bayii 48.600 e kadar düştü lansman fiyatıydı benimkide hatta bayii bana dizel versiyonu 59 bin tl ye teklif etti dedim yok veremem o kadar zaten borçlanıp aldık.

Zaten mayıs sonuna doğru bir zam aldı seçimlerden sonra galiba haziran 3.haftası gibi bir zam daha aldı şu an 53.200 opsiyonsuz hali.MPİ ve TSİ bulmak kolay ama dizel çok zor sipariş üzerine getiriyorlar bu fiyatlar altında dizel fabia satmaları epey zor.

Çevrimdışı erka1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar selamlar,
16 temmuz itibariyle şeker beyazı 1.0 mpi motorlu ambition donanım aracımı teslim aldım.
henüz 500 km'de. ilerleyen dönemlerde sürüş deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.
sorusu olan varsa yanıtlayabilirim.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2015, 14:52:51 Gönderen: erka1907 »

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erka1907;525708
arkadaşalr selamlar,
16 temmuz itibariyle şeker beyazı 1.0 mpi motorlu ambition donanım aracımı teslim aldım.
henüz 500 km'de. ilerleyen dönemlerde sürüş deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.
sorusu olan varsa yanıtlayabilirim.

Hayırlı, uğurlu olsun. Motor performansından bahsederseniz benim için yeterli.

Çevrimdışı emgsport

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun arkadaşım. Kazasız belasız kullanırsınız inş.

Çevrimdışı erka1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emgsport;525726
hayırlı olsun arkadaşım. Kazasız belasız kullanırsınız inş.
çok teşekkür ederim saolun.

Alıntı yapılan: blacksea28;525723
Hayırlı, uğurlu olsun. Motor performansından bahsederseniz benim için yeterli.
çok teşekkür ederim,
motor 1.0 - 75 HP, henüz rodaj dönemi olduğu için çok fazla zorlamıyorum ancak ilerde biraz daha performanslı olmasını umuyorum.
ara hızlanmalarda yüksek vites seçerseniz üzüyor, düşük vites seçerseniz de yakıt tüketimi artıyor.
son hız denemedim ama 150 yi rahatlıkla görür.
tam bir şehir otomobili. açıkçası beklediğimden fazlası...