škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabıa III aldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabiatik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle :)

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün bişey farkettim, kalkış için debriyaja basıp vitesi 1e takıp debriyajdan ayağımı çekmeye başladığım anda motor devri 700 den 900 e çıkıyor otomatik, ön gaz veriyor stop etmemek için, bilmiyorum önceki serisinde varmıydı.
Ön iki koltuğun altında da kapaklı, altı süngerli güzel gözler varmış, koltuk kılıfını takınca farkettim.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba,

Bende dün Yeni Fabia 1.2 Tsi Dsg 110 Hp Ambition donanım aracımın kaporasını gönderdim ve şanslıyım ki aracı Düzce bayisinde buldum ve yarın teslim alacağım. Aracı ciddi pazarlık sonrası 45.000 TL ye aldım ve ilave olarak arka park sensörü, kauçuk paspaslarını ilave ettirdim zorla.

Yeni Fabia bana göre benimde aldığım motor ve donanımla fiyat olarak çok rekabetçi ve aracı incelediğimde çok beğendim. Nasipse yarın bayiden teslim alacağım. İlk defa sıfır araç alacağım için teslim alırken nelere dikkat etmem gerektiği konusunda bilgi ve tecrübelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hayırlı olsun, 2 bine yakın indirim almışsınız iyi olmuş.

Sıfır araç konusunda tecrübeli arkadaşlar yazarlar bi şeyler.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;508520
Arkadaşlar Merhaba,

Bende dün Yeni Fabia 1.2 Tsi Dsg 110 Hp Ambition donanım aracımın kaporasını gönderdim ve şanslıyım ki aracı Düzce bayisinde buldum ve yarın teslim alacağım...

Kazasız belasız İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;508520
... Nasipse yarın bayiden teslim alacağım. İlk defa sıfır araç alacağım için teslim alırken nelere dikkat etmem gerektiği konusunda bilgi ve tecrübelerinizi bekliyorum...

- Aracınız 0 km olmasına rağmen kaportayı dikkat ve acele etmeden inceleyin.
- Her şeyi (klima, otomatik camlar, radyo-cd çalar, silecekler, merkezi kilit, farlar, vs) çalıştırıp deneyin. Kapıları açıp kapatın.
- Faturayı mutlaka alın. Ödediğiniz miktar ile faturadaki miktar aynı olmalıdır. Aksi halde itiraz edin.
- Motorlu taşıtlar vergisi makbuzunu (bayii ödemeyi taahhüt ettiyse tabii ki) isteyin.
- Yedek anahtarınızı istemeyi unutmayın.
- Ruhsatı inceleyin; motor ve şasi no'ları yazılırken yanlışlıkla 0 rakamı yerine O harfi, W yerine V yazılmış olabilir.
- Dükkândan çıkar çıkmaz en yakın benzinciden yakıt alın.
- Güle güle, kazasız belasız kullanın :)

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;508570
- Aracınız 0 km olmasına rağmen kaportayı dikkat ve acele etmeden inceleyin.
- Her şeyi (klima, otomatik camlar, radyo-cd çalar, silecekler, merkezi kilit, farlar, vs) çalıştırıp deneyin. Kapıları açıp kapatın.
- Faturayı mutlaka alın. Ödediğiniz miktar ile faturadaki miktar aynı olmalıdır. Aksi halde itiraz edin.
- Motorlu taşıtlar vergisi makbuzunu (bayii ödemeyi taahhüt ettiyse tabii ki) isteyin.
- Yedek anahtarınızı istemeyi unutmayın.
- Ruhsatı inceleyin; motor ve şasi no'ları yazılırken yanlışlıkla 0 rakamı yerine O harfi, W yerine V yazılmış olabilir.
- Dükkândan çıkar çıkmaz en yakın benzinciden yakıt alın.
- Güle güle, kazasız belasız kullanın :)

Arkadaşım iyi dileklerin ve önemli tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. Dediklerini harfiyen yapıcam inşallah .

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;508571
Arkadaşım iyi dileklerin ve önemli tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. Dediklerini harfiyen yapıcam inşallah .

Rica ederim. Özellikle kaporta konusuna dikkat edin ve mümkünse dükkâna bir kaportacıyla beraber gidin :ok:

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;508572
Rica ederim. Özellikle kaporta konusuna dikkat edin ve mümkünse dükkâna bir kaportacıyla beraber gidin :ok:

O derece ciddi olduğunu hiç düşünmezdin. Aracı Bulunduğum yerden farklı bir şehirden alacağım için kaportacı götürme şansım yok malesef :(

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;508581
O derece ciddi olduğunu hiç düşünmezdin. Aracı Bulunduğum yerden farklı bir şehirden alacağım için kaportacı götürme şansım yok malesef :(

Serviste boya ölçüm makinası vardır. Tüm aracı boya makinasıyla ölçtürün.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;508570
...
- Faturayı mutlaka alın. Ödediğiniz miktar ile faturadaki miktar aynı olmalıdır. Aksi halde itiraz edin...

Faturaya sadece otomobilin vergisiz fiyatı yazılabilir. Bu durumda da sizin adınıza yatırdıkları vergilerin makbuzlarını talep edin.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;508581

Ömer Bey, şahsen başıma gelmedi ama, birkaç oto forumunda okuduğum kadarıyla bazı müşterilere vapurdan/trenden/tır'dan indirilirken veya henüz satışa sunulmadığı sırada manevra yaparken (depolama yerinde ya da dükkânda) ufak tefek hasar verilen otolar, hasar gören yerleri tamir edilip sanki gıcır gıcır bir araçmış gibi müşterilere kakalanıyormuş. Konuyu bu nedenle önemli bulduğum için sizi uyarmak istedim. Tüm yetkili satıcılar böyle yapıyor/yapar denilemez elbette ancak tedbiri elden bırakmamak lazım. Zaman kötü... :gaz:

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle