škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb bluetooth

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mücahit çankaloğ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamın aleyküm
 2011 süperb comfort kullanıyorum. Bolero marka orjinal ekranın sağ üst köşesinde bluetooth bölümü var ama bir türlü aktif edemedim. Nasıl çalıştırabilirim???

Çevrimdışı karopapaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tam olarak görüntüyü gözümde canlandıramadım. bir resim çekip eklersen da anlaşılır olur..

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orada Phone yazar doğrudur ancak aracınızda modül yoksa sadece "sessiz" fonksiyonu görür. Aracınız paketi ve modeli itibarıyla Bluetooth opsiyondur, standart olarak bulunmaz.

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
o tuş çalışması için bt modülü alınmalı bunlarda
1)7p6 035 730 k (600-750 tl) orjinal ürün
2) 3c8 035 730d (750-900) orhinal ürün
3) kufatec fiscon basic plus( serviste 1250 tl ) %100 uyumlu ürün
4) dension five veya pro bt (bulunamıyor yurt dışı 300 dolar ( %100 uyumlu pro için ise mükemmel)

Çevrimdışı Lions coach

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracın yol bilgisayarında telefon/bluetooth, direksiyonunda ahize logosu gibi seçenekler yoksa, aracında böyle bir fonksyon yok demektir.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu ürünlerden hangisini almalı? Foam yani köpük olup olmaması fiyatı değiştiriyor bunun tam olarak fonksiyonunu anlayamadım. Satıcı 3 farklı seçenek sunmuş ve ürünün orijinal olduğunu iddia ediyor.

http://www.aliexpress.com/item/VW-Original-Bluetooth-Kit-9W7-7P6-035-730-J-M-K-N-Fit-For-Volkswagen-Golf/32288278429.html

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;521261
Arkadaşlar şu ürünlerden hangisini almalı? Foam yani köpük olup olmaması fiyatı değiştiriyor bunun tam olarak fonksiyonunu anlayamadım. Satıcı 3 farklı seçenek sunmuş ve ürünün orijinal olduğunu iddia ediyor.

http://www.aliexpress.com/item/VW-Original-Bluetooth-Kit-9W7-7P6-035-730-J-M-K-N-Fit-For-Volkswagen-Golf/32288278429.html

1.sinde sadece ünite var demiş.

2.sinde üniteye ilave olarak orijinal mikrofon ve oem bağlantı kabloları var demiş.

3.sünde ise üniteye ilave olarak orijinal mikrofon, orijinal bağlantı aparatı ile beraber kablolar ve modülü ön yolcu koltuğunun altına sabitlemek için gerekli köpük var demiş.

Ayrıca her 3 durumda da modülün kullanılmamış olduğunu, ancak ünite üzerinde yüzeysel çizikler bulunduğunu yazmış.

İllaki bu satıcıdan alacaksanız 3.yü almak mantıklı.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok aslında hocam illa bu satıcıdan almak istemiyorum çünkü EMS ile gönderiyor ve muhtemelen gümrüğe takılır bu. Ben en problemsiz üniteyi almak isterim önceki yazılanları da okudum. Sanırım Kufatec Fiscon en problemsiz olanı. Bunu da Türkiye.de Ender Elektronik sanırım satıyor.

Çevrimdışı berk61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar bende superb 2015 model elagance modeli var ama tel bluetooth baglarken sifre yanlis diyor hep nerde bu şifre bulamadim