škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dekoratif Folyo

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar rapid dekoratif folyolardan aracında olan veya bayide inceleyen gören var mı acaba bildiğimiz reklam folyosu gibi mi yoksa daha farklı mı ?
 200 tl fiyatı var sadece folyo ise değmez herhalde reklamcılar da yapabilir galiba.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;509413
Şu mudur dediğin?
http://i.hizliresim.com/l7zZ7l.jpg

Sizin araçta sadece tavan kaplaması var bahsettiğim aşağıdaki araçta mevcut bu arada kaplama güzel olmuş :)

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Jantlar güzelmiş. Borçlar bitince jantlarıda değişeceğim :)

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;509837
Jantlar güzelmiş. Borçlar bitince jantlarıda değişeceğim :)

Jantlara hastayım orijinal Rapid Ray jantı 17 inch stlye plus paketle geliyor opsiyon olarak da alınabilir 678 Tl tanesi indirim vs olsa bende istiyorum almayı.Tavan kaplamayı nerde ne kadara yaptırdınız kabarcık vs kaldı mı?

Bende de Toledo var resimdeki bagaj çıtasını aldım montaj yapılacak anteni Superb balık sırtı antenle değiştirdim.Aynalar piyano black olacak tavan kaplama konusunda kararsızım ama şeritleri yaptıracağım böyle birşeyler olacak inşallah.Resimdeki jant MAM RS2 modeli Ray janta benziyor.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2015, 22:22:20 Gönderen: scorpion »

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tavan folyo cam filmleri kaputta film hepsiniz 1.100₺ ye yaptırdım arkadaşım yaptı. Arkadaş fiyatı anlayacağınız. :) kabarcık yada herhangi bir sorun yok.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;509843
Tavan folyo cam filmleri kaputta film hepsiniz 1.100₺ ye yaptırdım arkadaşım yaptı. Arkadaş fiyatı anlayacağınız. :) kabarcık yada herhangi bir sorun yok.

Aynalarıda boyatın bence parlak siyaha daha şık olur kaplama olmaz kanal var kapaklarda.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scorpion;509845
Aynalarıda boyatın bence parlak siyaha daha şık olur kaplama olmaz kanal var kapaklarda.

Aslında aynaları yaptırıp yaptırmama konusunda çok kararsız kaldım. Yaptırmadım görüldüğü üzere. Şimdi ilk işim balık sırtı bi anten. Sonrasında da dediğim gibi jantlar

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;509851
Aslında aynaları yaptırıp yaptırmama konusunda çok kararsız kaldım. Yaptırmadım görüldüğü üzere. Şimdi ilk işim balık sırtı bi anten. Sonrasında da dediğim gibi jantlar

Balık sırtı anten güzel oluyor ama işi bilen birine yaptırın tavan döşemesi aralanacak eğip büküp iz bırakmasınlar.Aynaları ben boyatacağım kesin jant olarak Ray favori ama bulmak zor servis fiyatıda fazla sponsorumuz iyi bir kampanya yapsa da alsak.

Alternatif olarak mam rs2 black frot polished inceleyin mutlaka