škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero SMS

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese günaydın,
Bizim Bolero'larda sms desteği var mı acaba. Telefonu eşleştirdiğimizde gelen sms'leri Bolero üzerinde görebiliyor muyuz?

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia41;508455
Herkese günaydın,
Bizim Bolero'larda sms desteği var mı acaba. Telefonu eşleştirdiğimizde gelen sms'leri Bolero üzerinde görebiliyor muyuz?

Keskee:)

Çevrimdışı atsozgur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
öyle bir şey olsa zaten kimse başka araç kullanmaz artık :)

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atsozgur;508461
öyle bir şey olsa zaten kimse başka araç kullanmaz artık :)

Corolla'larda var. SMS gelince doğrudan ekranda görünüyor.

Çevrimdışı atsozgur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
başka araçtan kastım bu özelliğin olduğu araçlardı zaten. bu özellikte olsa çok iyi olurdu. hatta ford muydu neydi bunun reklamını yapmıştı tv lerde dönüyor reklamı mesajı okuyor falan. geliştikçe daha güzel şeyler olacak smartgate bunun en güzel örneği olacaktır diye düşünüyorum. ekranı komple aracın ekranında görmek ve telefon uygulamalarını yönetmek çığır açar.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında telefondaki tüm kişileri, resimlerini, son arama kayıtlarını görebiliyorsak, görüşme yapabiliyorsak sms'i de göstermesi gerekir. Muhtemelen yazılımla ilgili bir durum. SMS göstermesi için extra teknik bir altyapıya ihtiyaç yok.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Android ve ios isletim sistemli multimedya sistemleri yakindir zaten.

Ama sms dan diye oraya acilmasin bence yanimizda kimin oturdugu belli degil sikintiya sokar adami :)

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;508466
Android ve ios isletim sistemli multimedya sistemleri yakindir zaten.

Ama sms dan diye oraya acilmasin bence yanimizda kimin oturdugu belli degil sikintiya sokar adami :)

Ayarlanabilir, isterse kapatılabilir. Ya da sms gelince dan diye açmayıp Yeni Mesaj uyarısı gelir açarsan okursun vs vs. Bunların hepsi yazılım ile halledilecek küçük ama insanı mutlu edecek özellikler.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bunun gibi özellikleri insanlar mutlu olsun fakat bizde mutlu olalımdiye düşündüklerinden rns510- columbus a koyuyorlar. Oda her bt kit ile değil oradada biraz daha mutlu olmak için 3c8 035 730d kite konuluyor (servis fiyat 4000 tl).
Sadece bizim mutlu olmamız değil onlar kendilerininde çoook mutlu olmalarını istiyorlar

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Corolla'nın bizim Optimal donanıma denk gelen Advance donanım seviyesinde bulunan müzik sisteminde sms görüntüleme mevcut. Hatta geri görüş kamerası da mevcut. Bizim Bolero'larda bunların sunulmaması büyük eksiklik. Tamam navigasyon için o paraları istesinler ama bir sms için fazla.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VW'lerde var bu özellik.Ama skoda da yok.Emin'in arabada epeyi uğrşamıştık bulmak için ama bulamadık.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;508470
Bunun gibi özellikleri insanlar mutlu olsun fakat bizde mutlu olalımdiye düşündüklerinden rns510- columbus a koyuyorlar. Oda her bt kit ile değil oradada biraz daha mutlu olmak için 3c8 035 730d kite konuluyor (servis fiyat 4000 tl).
Sadece bizim mutlu olmamız değil onlar kendilerininde çoook mutlu olmalarını istiyorlar
Servis fiyatı ikisi içinse bence gayet iyi, hiç düşünmeden alınır.

Ben Columbus'u dışarıdan 2.000-TL'ye almıştım, bahsettiğiniz premium bluetooth kiti de 900-TL civarı bir rakama almıştım. Mesajları yol bilgisayarında okuyabiliyorum, aynı zamanda sesli olarak da okutabiliyorum. Ancak İngiliz telaffuzuyla Türkçe pek de anlaşılır olmuyor....
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayır sadece kit o fiyat.
serviste istesenizde vermiyorlar zaten araçın şasesinde kayıtlı ise öyle satılıyor. Columbus içinde aynı biliyorum.  Bir ara boleronun fiyatı bile 5000 tl üzeri olması lazım.  Columbus 10.000 üstüdür bence.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;508489
Hayır sadece kit o fiyat.
serviste istesenizde vermiyorlar zaten araçın şasesinde kayıtlı ise öyle satılıyor. Columbus içinde aynı biliyorum. Bir ara boleronun fiyatı bile 5000 tl üzeri olması lazım. Columbus 10.000 üstüdür bence.
Servis bayağı bir yüksekten uçmuş o zaman. Sadece bluetooth kiti için akıl alır fiyat değil. Sahibinden'de falan bulmak mümkün. Hatta vergiye katlanıp yurt dışından dahi çok çok daha ucuza mal edilir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...