škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bende aranıza katıldım, taze taze L&K logo uygulaması yaptım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba araç alma öncesi, aracı beklerken forumu yakından takip ettim. Burada okuduklarım tercihimde çok etkili oldu, hepinize çok teşekkür ederim. Ankara'da yaşıyorum fakat aracı Kayseri İncar'dan satın aldım. Resmen törenle teslim ettiler :) Çok keyifliydi.  Servisten Mustafa Bey ve Satıştan Mehmet Bey her konuda çok yardımcı oldular, bilgi ve tecrübelerini Ankara'da gittiğim bayilerden kat ve kat iyi buldum.

Aracı beklerken skodadop'dan sipariş verdiğim Laurin & Klement logolarını hemen yapıştırdım.  Octi'me ufak ta olsa bir stil kattı.

Hepinize kazasız belasız günler dilerim

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah kaza, bela vermesin, güzel araç. Hep böyle keyifli binmek nasip olur inşallah...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın.Ankara-İstanbul daki bayiler çok tok olduğundan hizmet sıfır.Bizde passatımızı çorumdan almıştık, aynı vw reklamındaki gibi tüm çalışanlar bizi uğurlamıştı.:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vay anasını ben ibizayı alırken doğuş zaten abi boşaltıver yeri teslimatım var kafasındaydı. Bırakın showroomdakileri anam babam gelip araba bumu diye bile bakmadı[emoji22]

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız cezasız surusler. Çok hoş duruyo. Motor donanım ve fiyat bilgilerini paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun. Biraz da iç mekan fotosu bekliyoruz...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı nevanmen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı Olsun.Güle güle kullanın. Dün resimdeki usta ile beraberdik. Arkadaşın Octavia yı götürmüştük. Sağolsun bizi araba ile gideceğimız yere bıraktı. Bugünde aracı teslim almaya gideceğiz. İsterseniz selamınızı iletebilirim :)
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2015, 13:54:04 Gönderen: nevanmen »

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle