škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid spaceback 2015 multimedia.

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuggun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar forumda baya bir inceleme yaptım fakat net bir sonuç göremedim. 2015 rapid sb. için tam uyumlu multimedia sistemi hangisi acaba. Hem yeni model bir multimedia hemde aracın tam olarak desteklediği bir sistem arıyorum.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence zenec 2011d var sıkıntı yok sende bir araştır istersen, tüm fonksiyonlar çalışıyor. sadece klima bilgileri şuanda ekrana gelmiyor onu da aracın beyninden aktif etmek gerekiyor sanırım. zenec 2015 daha iyi olduğu için aradığın model olabilir.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aradığınız gibi bir ürün bulabildinizmi? Bende multimedia düşünüyorum aracımda

Çevrimdışı Tuggun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;519581
Aradığınız gibi bir ürün bulabildinizmi? Bende multimedia düşünüyorum aracımda

Henüz bulabilmiş değilim. garantiyi bozmasa orjinal ürün alıp boş yere çok fazla para vermeye niyetim yok esasında.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuggun;519785
Henüz bulabilmiş değilim. garantiyi bozmasa orjinal ürün alıp boş yere çok fazla para vermeye niyetim yok esasında.

Çok fazla hırsızlar vag grubunu tercih ettiğinden multimedyadan vazgeçtim. Mevcut üniteye ciddi bir sistem yapmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı Tuggun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;519854
Çok fazla hırsızlar vag grubunu tercih ettiğinden multimedyadan vazgeçtim. Mevcut üniteye ciddi bir sistem yapmayı düşünüyorum.

o benim de seçeneklerim arasında ama swing radyoya ses sistemi ne denli kaliteli olur bilemiyorum  yaptıran varsa onlardan yorum almak gerek.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece hoparlörler zayıf kalıyor. Forumdan bir arkadaş sadece hoparlör değişimi ile güzel ses elde etmişti. Arabası fabia 2 onda da swing var.

Çevrimdışı Tuggun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
biraz önce küçük bir araştırma yaptım tweeter ları bulamadım ama midlerin boyutu 16 değil 16,5 cm imiş ona uygun güzel bir hoparlör şart

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim biraz bütçeyi yüksek tutup audison bitone tarzı işlemci takıcam. İşlemci orkestranın şefi olucak teyp sadece yönetici olucak. Toplamda maliyeti 5bini geçicek gibi fiyatı o yüzden araştırmam başladı montajcım samatyada özen hifi gayet başarılılar genelde mercedes bmw vw grubunun orjinal sistemlerine çok uygulamaları var. Ses derinliği mükkemmel oluyor.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Amacım bu vieodaki gibi orjinal teybe en iyi verimi sağlayabilicek işlemci ile iyi hoparlörlerlere kaliteli müzik dinlemek.
http://youtu.be/T_9uL9WFaNo

Çevrimdışı Tuggun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kenwoodun da skoda uyumlu oem cihazlarını keşfettim bugün
buradan bakabilirsiniz.
2 ayrı model var
linktekinin uş renkleri değişebilir azıyor fakat renk seçenekleri yazılmamış.
DNX521VBT modelinde ise yeşil renk seçeneği mevcut
Bu da videosu

ve tuş rengi seçeneklerini buradaki videoda 5:00 dk da görebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2015, 01:57:11 Gönderen: Tuggun »

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet kenwood zaten seceneklerimde vardı ama. Soğuk baktığım kısım çalınma süresi toplamda 5dakika. Yani camı kırıp sökmeleri 5 dakikayı geçmiyor. Otoparkınız varsa, piyasadan çalıntı cihaz alıcağınıza kenwood alıp yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı TANSU IŞIK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhabalar
Ben yaklasık 2 hafta önce avgo adında bir multimedia ve navigasyon sistemi taktırdım 4x45w çıkış var gayet memnunum  aracı aldığımda arka kapılarda hapörler yoktu onlarıda skoda servisinden aldım su anda ses 10 numara oldu. aracım spaceback 2015 model

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba , spaceback subwoofer taktıran oldu mu acaba ?