škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam tavana film

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Daha önceki tüm araclarimda sunroof vardi. Spaceback ile cam tavan kullanmaya basladim.Havalarin tam isinmamasina ragmen cam tavan perdeligi acikken felaket sıcak vuruyor camdan.

Perdeyi kapatinca bi nebze kesiliyor sicak ama bu seferde ufaklik durmuyor araçta. İlla perdeyi acip yukaridan ucak,kuş seyretmemiz gerekiyor.

Hic tavana film yaptiran oldu mu? Direk sicak vurdugu zaman salma islemi yapar mi? Yada koku vs gibi durum olur mu?

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cam tavan araçlarda güneşi kırması belirli derecede. önceki aracımdada panoramik sunroof vardı ve yine aynı dertten müzdariptim. içerden 1 numara filmle ekstra olarak kaplattım ve bu sorun gitti. şidiki aracımdada aynı sorun var  yine aynı şkilde içerden film kaplattıracağım

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ön cama film çektirdiğimde, artan cam filmi ziyan olmasın diye sunroofa da film çektirmiştim. Güneşin vurmasından kaynaklı sıcaklık konusunda belli oranda faydası oldu. Tabii ki tamamen kesmedi, ancak burada kullanılacak filmin markası, modeli, koyuluğu da önemli. Benim ki en açık ton.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ön cama çektirdiğin film görüşünü ne kadar etkiledi? özellikle gece? ön cama bende yaptırmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;509212
Ön cama çektirdiğin film görüşünü ne kadar etkiledi? özellikle gece? ön cama bende yaptırmayı düşünüyorum.
Ben ön cama Solarguard'ın ön cam için özel ürettiği cam filmini çektirmiştim. Gece görüşte hiçbir sıkıntı olmadı. Zaten dediğim gibi diğer normal cam filmlerinin en açığından dahi daha açık tondaydı.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ön cam icin Ender'in dedigi gibi eger özel üretilen filmden cekilirse sıkıntı yok.

Benim aracin ici bej rengi. Diger camlarada LLumar'in 2 numarali filmini cektirmeyi dusunuyorum. Sadece ici acik renk oldugundan ve sürekli cam tavan perdesi acik oldugundan cok koyu olucagini dusunmuyorum.

Cam tavan icin ise arada kaynatirim o fiyata dahil etmeye calisirim diye dusundum :)

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim aklımdaki markada lumar güvenlikli kırılmaz cam filmi

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim roomstar a yaptırmıştım en koyusundan sonra hiç kapatmadım perdesini çok memnun kalmıştır.