škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roadstar 9300- Tecrübelerim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı musa25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, bugün Roadstar 9300 Android tabanlı multimedya sistemini bozulan Necvox 949 yerine taktırdım. İlk izlenimlerim gayet başarılı bir cihaz olduğu. Uyum gayet güzel. Klima ve direksiyondan kontrol çalışıyor. Navigasyon olarak eski bir IGO sürümü var. Güncelleme yapamadım. Ses kontrol iyi. Fakat herhangi birprogramdan örneğin radyodan çıkmak için sisteme girip oradan geri tuşuna basarak çıkabiliyorsunuz. Mantık telefondaki gibi olduğundan buralarda problem olacak gibi. Aynı durum müziktede var. Yine IGO kendi gönderdikleri SD kart içinde geldi. Tek SD kart girişi var. Siz kendi SD kartınızı takmak istediğinizde Navigasyon çalışmayacaktır. Bir diğer problem açılınca Volskwagen'e Hoşgeldiniz Diyiyor. Bunuda değiştiremedim. Şimdilik gözlemlerim bunlar. Bu arada cihaz yaklaşık 1000 TL ye geldi. En azından 2 yıl DIGICOM garantili.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gule gule kullanin. Rica etsem icine torque programini indirebiliyor musunuz bir dener misiniz?

Çevrimdışı musa25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Torque programını yeni inceledim. İlk fırsattda kurup deneyeceğim. Buradan  bilgi veririm.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Torque çalışırsa efsane olur yalnız...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sen beni yakaladin ender abi. Efsane otesi olur. Gidip alabilirim boyle bir teyp ;)