škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

göze geldik 2015 i biraz (aslinda bayaa)sürttük :-(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nevanmen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih çatal;510120
mini onarim kapsaminda yapabilirlermi acaba?

Bence mini onarımdan fazlası bu ancak o sigorta eksperinin hatırına mini onarımdan yapacaklardır. Zira o eksperi kırarlar ise eksperin onlardan mislisi ile keseceğini düşünürler.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaptıgın kaskonun maddelerını oku. mını onarım kısmında ne yazıyor. boya alanının capı ve uzunlugu konsunda maddeler var. senınkıın boyutlarını olc. eger karsılarsa zaten mını onarımda hasar kaydı olusmaz. eger tamamını karsılamazsa bellı ucret karsılıgı yıne hasar kaydı acmadan tamırı yapılır. sen merak etme

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;510198
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Cok sağolasın. ..Allah hepimizi korusun...

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;510205
yaptıgın kaskonun maddelerını oku. mını onarım kısmında ne yazıyor. boya alanının capı ve uzunlugu konsunda maddeler var. senınkıın boyutlarını olc. eger karsılarsa zaten mını onarımda hasar kaydı olusmaz. eger tamamını karsılamazsa bellı ucret karsılıgı yıne hasar kaydı acmadan tamırı yapılır. sen merak etme

sağolasın dostum...içimi ferahlattin...

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nevanmen;510169
Bence mini onarımdan fazlası bu ancak o sigorta eksperinin hatırına mini onarımdan yapacaklardır. Zira o eksperi kırarlar ise eksperin onlardan mislisi ile keseceğini düşünürler.

Umarim öyle olur. ..yani eskisi gibi olsun da tek isteğim bu :-(

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;510239
Bununla gecmis olsun.
teşekkür ederim

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia_lakeview;510210
geçmiş olsun

Çok sağolasın

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar auto king in işçiliği nasildir acaba...servise mi gotursem kararsiz kaldim

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servise götürmenize hiç gerek yok, auto king veya RS adlı firmaya gidin en kötü ihtimal sigortanın verdiği bir yıllık haklarınız gider, yada bir kaportacıya gidin maksimum 300 tl gider. fakat kime yaptırırsanız yaptırın çektirme denilen elektirkli sistemi kullanmayın ya çekiçleyip düzeltsinler yada vakumla.

kaporta tamiri için servis çok pahalı bir yöntem

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük gecmiş olsun, benim bile içim cız etti ama olan olmuş artık. Morali yüksek tutmalı. Neyseki hal çaresi kolay bir şey.

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;510525
Büyük gecmiş olsun, benim bile içim cız etti ama olan olmuş artık. Morali yüksek tutmalı. Neyseki hal çaresi kolay bir şey.

Sağolasın kardeşim ...dediginiz gibi umarim hal caresi kolaydir..hiç anlamadigim daha önce hiç başıma gelmemiş bir olaydi..aci da olsa tecrübe ettik...rabbim hepimizi daha buyuklerinden korusun..

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eksper arkadaşa fotoğrafi gönderdim işin mini onarimdan daha fazlasi olduğu arabanin serviste yapilmasi gerektiğini söyledi ancak yinede arabayi görüp karar verecek...bursa scoda servisinde yaptircaz sanirim :-(