škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lastik önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar herkesın cok fazla tartıstıgı bır konu arabadan ne kadar anlasamda su lastık ısınden o kadar uzagım :) bızım fabıanın yazılıkları 45.000 kullandık kıslıkları cıkarma vaktı. yenı lastik alacağım marka model onerılerınız nedır. Yerli olmasından dolayı petlas dusunuyorum ama bılemedım :(

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik ebatı ne?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı onur07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
goodyear efficientgrip hem yol tutuşu hemde yakıt dostu lastiklerdir. ben ucuz olsun diye kumho aldım yazlıkları ama pişman oldum...Kışlıkları goodyear ultragrip9 almıştım kış lastikleri kumhodan daha az yakıt tüketimi sağladı:)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de 1-2 haftadır goodyear efficientgrip  takip ediyorum. 195**55**15 özel bir  ölçü olduğu için bilinen markalar da hazırda bulunmuyor, sipariş üzerine geliyormuş. Ancak, gelecek lastiklerin 2013-2014 üretim olmaolasılığı varmış ben inanmamıştım. Bir firma ile anlaşıp, kapora vermeden 2015 yılını garanti ederim demişti.  Gelen telefon da lastiklerin geldiğini , fakat 2013 yılı üretimi olduğunu söylediler. Ben de tabii ki kabul ettmedim, şimdilik bu çarşamba günü (29 Nisan 2015) gelebileceğini söylediler, bekliyorum tanesi 220 TL ' den eğer siz deisterseniz telefonu ...05324978999 metin bey, benden bahsedin ...
daha ucuz olsun diyorsanız FALCEN diye bir (japon orjinli- tayvan üretimi) lastik duydum onun da 2015 üretimi bu hafta içerisnd egelecekmiş136 tl tanesi 05423065533 Haluk Bey
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;510634
Ben de 1-2 haftadır goodyear efficientgrip  takip ediyorum. 195**55**15 özel bir  ölçü olduğu için bilinen markalar da hazırda bulunmuyor, sipariş üzerine geliyormuş. Ancak, gelecek lastiklerin 2013-2014 üretim olmaolasılığı varmış ben inanmamıştım. Bir firma ile anlaşıp, kapora vermeden 2015 yılını garanti ederim demişti.  Gelen telefon da lastiklerin geldiğini , fakat 2013 yılı üretimi olduğunu söylediler. Ben de tabii ki kabul ettmedim, şimdilik bu çarşamba günü (29 Nisan 2015) gelebileceğini söylediler, bekliyorum tanesi 220 TL ' den eğer siz deisterseniz telefonu ...05324978999 metin bey, benden bahsedin ...
daha ucuz olsun diyorsanız FALCEN diye bir (japon orjinli- tayvan üretimi) lastik duydum onun da 2015 üretimi bu hafta içerisnd egelecekmiş136 tl tanesi 05423065533 Haluk Bey

çok teşekkürler bilgileriniz için. Ben biraz millyetçi oldugumdan petlas dusunuyorum ama kullanıpda memnun kalan yok sanırım. MEcburen pirelli olabilir 150 160 tl tanesı.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda konu basligi acmistim. Yine yazayim. Starmax St 760 ultrasport kullanicisiyim. 1 yil olmak üzere. Petlasla ayni desen diyebiliriz. Adi duyulan markaların nerdeyse yari fiyati. Gecen temmuzda 140 tlye aldim adetini. Yaz lastiği, ses düzeyi çok az, İslam zemin tutunması iyi, testlerde avrupa da birinciligi var. Bridgestone vs 240 dan asabi değildi ben alirken. Hamur kalitesi de iyi. Tavsiye ederim. Bayide de 3-5 ay önce üretilmiş lastiği rahat bulursun. Umarim aciklayici oluşumdur. Görüşmek üzere.