škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Haziran Sonu Gelecek Yeni Oktavi 1.2 TSI 110 BG

Lilan · 112 · 37870

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lilan;519667
Üst donanım seviyesinde değilde baz donanım seviyesinde fiyat farkı kalmadı.

Skoda Otavia 1.2 TSI Green Tec Manuel / 110 HP Abmition 57.400-TL

Yeni Jetta 1.2 TS BMT 105 PS Manuel Trendine                 57.100-TL

Ben şimdi araç alacak olsam şahsen Jetta tercih ederim.

Oktiva fiyatıyla şunduğu özellik bakımında tercih sebebiydi. Ancak son fiyat artışından sonra böyle bir seçenek kaldığını düşünmüyorum.

Alt donanımda Octavia daha pahalı olmuş, Jetta'yı geçmiş :) Dediğiniz gibi bu durumda çoğunlukla Jetta tercih sebebi olacaktır. Ama teknik özellikleri ve donanım seçeneklerini de incelemek gerekir.

Çevrimdışı education079

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhabalar.. 1.2 ambiation versiyonda 110 hpnin 105 hpden donanım farkı oldu mu
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2015, 14:53:07 Gönderen: education079 »

Çevrimdışı engin59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sitede maxi DOT bilgi ekranı optimal donanımda görünüyor,ambitionda yokmudur?ve bu maxi DOT ne demek yardım ederseniz cok sevinirim.ben optimal istiyorum fakat ellerinde ambition varmış.ilave olarak sis farı+çelik cant+arkapark sensoru için 2200 TL istediler,sizce fiyat nasıl?

Çevrimdışı education079

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araca toplam ne kadar fiyat istediler söylediklerinizle beraber...

Çevrimdışı engin59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: education079;527621
araca toplam ne kadar fiyat istediler söylediklerinizle beraber...

Ambition 57000 dediler...

Çevrimdışı education079

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin59;527634
Ambition 57000 dediler...

Fiyat normal o zaman...Muhtemelen fabrika çıkışlı jant ve sis farlıdır. Diğer türlü  sadece orijinal jantlara 2500 isterlerdi. Arabalarada zam gelecek.dolar fırladı.Yine de fiyatta az daha düşebilirler belki...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araçlar Euro ile geliyor bize :) Doların fırlaması sorun değil diyecem ama bizim ülkede işler nasıl işliyor hepimiz biliyoruz. Dolar arttı fiyatları arttırdık diyedebilirler :)

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia41;519671
Alt donanımda Octavia daha pahalı olmuş, Jetta'yı geçmiş :) Dediğiniz gibi bu durumda çoğunlukla Jetta tercih sebebi olacaktır. Ama teknik özellikleri ve donanım seçeneklerini de incelemek gerekir.

Jetta hala 8 valf ise tercih octavia olur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı education079

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.skoda.com.tr/models/kataloglar/octavia-revize-ok.pdf
1.2 ambiation 110 luk donanım listesi yukarıdaki linkte var. 105 olandan farlkları nedir? 105 lik olanı bulamadım.

Çevrimdışı education079

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.skoda.com.tr/models/kataloglar/octavia.pdf
euro 5 modelini de buldum..
Donanımdaki farklar lastik basıncı kontrol sistemi.. 5 inc radyo swing ekran 3 kollu deri direksiyon simidi (Önceki 4 kolluymuş) olarak gözüküyor.. diğer donanım paketlerine de bakılabilir...

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim araç 105 bg olan ve 110 bg için bahsettiğiniz özellikler bulunmakta. Sadece direksiyon 3 değil 4 kollu (tercih meselesi olsa yine 4 kolluyu tercih ederdim).

Çevrimdışı Habib

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün octaiva 1.2 110 hp euro 6 motor ambiation Aracımın siparişini verdim 54500 fiyatı cam filmi hediye yapıyolar nasıl araç arkadaşlar testte edemedim uzun bi süre binecegim artı eksi yönleri nelerdir jetta alıcaktım vazgeçtim octaiva daha kaliteli duruyodu iç dizaynı yorumlarınızı bekliyorum saygılar inşallah pişman olucak bişey yapmamışımdırr

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Habib;531614
Bugün octaiva 1.2 110 hp euro 6 motor ambiation Aracımın siparişini verdim 54500 fiyatı cam filmi hediye yapıyolar nasıl araç arkadaşlar testte edemedim uzun bi süre binecegim artı eksi yönleri nelerdir jetta alıcaktım vazgeçtim octaiva daha kaliteli duruyodu iç dizaynı yorumlarınızı bekliyorum saygılar inşallah pişman olucak bişey yapmamışımdırr

Fiyat gerçek mi? 59.700 liste fiyatı?

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Habib;531614

Biz dün 1.2 TSI DSG style octimizi teslim aldık. Araçtan ilk izlenimlerimiz oldukça güzel. 2015 modellerde süspansiyon ve yalıtım daha iyi diye duydum öncekini denemedim tam olarak bilmiyorum ama biz oldukça memnunuz. Hayırlı olsun. 1.2 TSI'da 1.4 TSI sonrası gayet başarılı. Hayırlı olsun.

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı olsun
Bende 105 tsı ambition octavia yi martta teslim aldım
Arabadan memnunum ama her seferinde keşke üst paket alaydim diyorum
Ambition octavia çok boş örneğin cam filmi yerine park sensoru ilk etapta daha yararlı olacaktır arabanın arkasını hala kestiremiyorum
Bugüne kadar sadece bir defa çok dik yokuşta arabada  5 kişiyle kalkış yapamadım onun dışında motor gayet yeterli bence
Yakıt konusu çok yazıldı çizildi bence yokuş yoksa çok abartılı bir tüketim olmuyor.
Güle güle kullanın mantıklı seçim yapmışsınız
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2015, 09:56:39 Gönderen: murat aktaş »