škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Haziran Sonu Gelecek Yeni Oktavi 1.2 TSI 110 BG

Lilan · 112 · 37842

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben zam olmadan alıp kurtuldum.
Evet 5 hp için bu kadar zam gerçekten çok fazla.

Çevrimdışı etemc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Zam gelmeden 1 gün önce aracımı teslim aldım. 5 bg için 3500 tl fazla vermemiş oldum.

Çevrimdışı etemc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Trabzon CKR Otomotiv'den çok memnun olduğumuzu, satış temsilcisi beylerin ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürü fazlasıyla hak ettiğini belirtmeliyim. Darısı araba satmak istemeyen, müşteriye nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen bayilerin başına.

Çevrimdışı dobra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;510760
5 beygir haricinde baska iyilestirmeler de geleceginden ben olsam beklerim. Acaba makyaj mi geliyor?
Aracın donanımı değişiyormu ? Eğer değişmiyorsa 82900 TL yerine 85400 TL vermek enayilik

Çevrimdışı iselcenli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skodanın sitesinde fiyatlar yazmıyor . Bahsedilen fiyat zammı biraz fazla bence düzenleme yapılıyor ve ondan dolayı fiyatlar yazmıyor sanki. İnşallah düşündüğüm gibidir yoksa bu zam miktarı resmen fahiş

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iselcenli;518890
Skodanın sitesinde fiyatlar yazmıyor . Bahsedilen fiyat zammı biraz fazla bence düzenleme yapılıyor ve ondan dolayı fiyatlar yazmıyor sanki. İnşallah düşündüğüm gibidir yoksa bu zam miktarı resmen fahiş

Fiyatlar yazıyor Skoda web sitesinde. Alt bölüme pdf olarak iki tane link eklemişler. Euro 5 ve Euro 6 için ayrı ayrı iki tane liste var.

Çevrimdışı adnanoznam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu ne yaaa. Dalgamı geçiyor bunlar. 1 ay içinde yaklaşık 6000 tl zam yedi araba. Diğer markalarda da zam var ama 1500-2000 i geçmiyor. Almak için bekliyordum. Almayacağım bu gidişle. Yazıklar olsun bunlara.

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selam bu forma yeni katıldım bende 2013te sıfır almayı planlıyordum zamlar yüzünden alamamistim sonra ikinci el 2013 1.2 tsı aldım cokta memnunum isterseniz sizde öyle yapın

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: etemc;518865
Trabzon CKR Otomotiv'den çok memnun olduğumuzu, satış temsilcisi beylerin ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürü fazlasıyla hak ettiğini belirtmeliyim. Darısı araba satmak istemeyen, müşteriye nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen bayilerin başına.

Evet ckr de ilgi güzel ama yeri çok kötü erzincandan gittiğimde bulmakta zorlandım Allahtan yeni yeri yol üstü

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnanoznam;518968
Bu ne yaaa. Dalgamı geçiyor bunlar. 1 ay içinde yaklaşık 6000 tl zam yedi araba. Diğer markalarda da zam var ama 1500-2000 i geçmiyor. Almak için bekliyordum. Almayacağım bu gidişle. Yazıklar olsun bunlara.

2013 kasım elegance paket dizel otomatik rapid-octi fiyatları 56bin-70bin fark:14bin
2015 haziran style paket dizel otomatik rapid-octi 68.500-85.400 fark:17bin

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda resmi sitesinde fiyat 110 hp'lik donanım teknik veri 105 hp'lik

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre14;519248
Skoda resmi sitesinde fiyat 110 hp'lik donanım teknik veri 105 hp'lik
Fiyatlar güncellendi. Ancak teknik veriler guncellenmedi. Eski motor seçenekleri var halen teknik veri kısmında.

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle