škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid navigasyon

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ardnzl61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günler. Aracıma navigasyon taktırmayı düşünüyorum.Hangi marka iyidir.Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ardnzl61;510960
İyi günler. Aracıma navigasyon taktırmayı düşünüyorum.Hangi marka iyidir.Yardımcı olursanız sevinirim.

Kardeşim boş ver naviyi bir sürü para verme, tabletin varsa ona kaliteli bir tutucu al hem navi hem multimedya olarak kullan, eve giderken de al kolunun altına götür eve.:ok:

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ardnzl61;510960

bende zenec2010d var müsait olursak Trabzon merkezde bakabilirsin.

Çevrimdışı oguzhan1453

• SKODA RAPİD 1.6 TDİ
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;511010
Kardeşim boş ver naviyi bir sürü para verme, tabletin varsa ona kaliteli bir tutucu al hem navi hem multimedya olarak kullan, eve giderken de al kolunun altına götür eve.:ok:

Bence gayet mantıklı yalnı tablet varsa :)

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende neredeyse alıyordum 2500tl yi vermeme ramak kalmıştı, raslantı eseri youtube da bir kaç video gördüm, adamlar tableti aracın bluetooht uyla senkronize etmiş sesi aracın hoparlöründen alıyor, film, müzik, navi, klip android uygulamaları ne varsa kullanıyor, bir anda hoşuma gitti, hemen bir tablet tutucu sipariş ettim en kalitelisinden topido üstü (cama yapışanları sevmiyorum), gelince torpidoya en uygun yere sabitleyip tableti yerleştireceğim, al sana araç multimedya sistemi, internet dahi var, eğer elinde tablet varsa sadece tutucu parasıyla full multimedyaya sahip olursun, yapınca foto koyacağım buraya hoşuna giden olursa uygulasın diye.

Çevrimdışı unal43

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben garmin cihaz aldım gerçekten harika garmin bu işin bir numarasıdır tavsiye ederim.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;511015
Bende neredeyse alıyordum 2500tl yi vermeme ramak kalmıştı, raslantı eseri youtube da bir kaç video gördüm, adamlar tableti aracın bluetooht uyla senkronize etmiş sesi aracın hoparlöründen alıyor, film, müzik, navi, klip android uygulamaları ne varsa kullanıyor, bir anda hoşuma gitti, hemen bir tablet tutucu sipariş ettim en kalitelisinden topido üstü (cama yapışanları sevmiyorum), gelince torpidoya en uygun yere sabitleyip tableti yerleştireceğim, al sana araç multimedya sistemi, internet dahi var, eğer elinde tablet varsa sadece tutucu parasıyla full multimedyaya sahip olursun, yapınca foto koyacağım buraya hoşuna giden olursa uygulasın diye.

Fatıh hocam bu dedıgın uygulamayı ben de arastırdım mantıklı da gorunuyor bana da takıbımdesın fotoları beklıyorum ;)

Çevrimdışı ardnzl61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geri görüş kamerası taktırıp öyle kulanacam. ondan tablet uyumlu olmaz fiye düşünüyorum

Çevrimdışı krutzo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: unal43;511037
Ben garmin cihaz aldım gerçekten harika garmin bu işin bir numarasıdır tavsiye ederim.

Hangi modeli hocam ?

kullanımı ve yön bulması en hızlı olan navigasyon hangileri ? Kullananlardan marka model tavsiyeleri alabilir miyim ?