škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda rapid spaceback garantili güncelleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
rapidimi kapıdan ses geldiği için servise verdim aracımın direksiyon ve gaz pedalı güncellemeleri yapıldı rapidciler servise :)

Çevrimdışı oguzhan1453

• SKODA RAPİD 1.6 TDİ
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ceyhun bey , tam anlamadım konuyu biraz daha acar mısınız ?

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fyyaman;513170
Aracınız kaç model?

Benimki kasım 2014 çıkışlı, yapılan güncellemede farkedilen bir değişiklik varmı? gitmeye değermi?

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;510984
rapidimi kapıdan ses geldiği için servise verdim aracımın direksiyon ve gaz pedalı güncellemeleri yapıldı rapidciler servise :)

güncellemeden sonra fark edilen bir değişiklik varmı?

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam butun araclar ıcın gubcelleme yok 2014 modellerının vazılarında servısı arayın guncelleme var mı yok mu bılgı verırler benım aracta da guncelleme var denıldı ancak servıse yıllık bakıma gıttıgımde baktılar fabrıkadan guncel geldıgı ıcın yapılmadı

dtsnr

• Ziyaretçi
Benim araç 2014 şubat üretimi ve 2014 mayısta trafiğe  çıktı direksiyon güncellemesi yapıldı ve direksiyon yüksek  hızlarda daha da sertleşmeye  başladı gaz pedalına güncelleme değilde galiba seri numarasi gibi biseyine  baktilar bazi serilerde hata oldugu icin ucretsiz gaz pedalı  degisimi yapıldığı  söylendi  ama benimki  değişimine gerek  yokmuş öyle  söylendi  bilgilerinize...

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapidan gelen ses nasil bir ses, cik cik diye plastigin plastige surtmesi gibi mi?

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;513374
Kapidan gelen ses nasil bir ses, cik cik diye plastigin plastige surtmesi gibi mi?

evet lastik sesleri geliyordu kapımdan servis solüsyon sürdü ama yine tam kesilmesi sonax lastik temizleme ve yenileme spreyi aldım iyice fitilleri sildim kendim sesi kestim :) direksiyorum güncellemeden sonra daha sert yüksek hızlarda daha güvenli pedalım aynı kalmış hata yokmuş aracım 2014 temmuz çıkışlı

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim sol ön kapıdan da gacır gucur ses geliyor. Araç daha 1500 km, nasıl araba anlamadım ya. sıfır arabadan sesmi gelir, nasıl kesecez bu sesi

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BARADA;513924
benim sol ön kapıdan da gacır gucur ses geliyor. Araç daha 1500 km, nasıl araba anlamadım ya. sıfır arabadan sesmi gelir, nasıl kesecez bu sesi

Dostum inan o sesler sonrasinda daha da artacak. Benim aracta 3000km de. Sadece sürücü tarafından geliyordu.

Gecen hanım kullanırken bende cocukla arka tarafta oturdum aracın her yerinden aynı sesler geliyordu.

dtsnr

• Ziyaretçi
Zamanla kesilecek sesler ben de delirmiştim nasıl kesilecek bu sesler diye sonra umursamadım kendiliğinden kesildi...