škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia mı yeni 2015 jetta mı almalıyım

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı POLİS44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar dizel araç alacağım donanım olarak en üst pakatleri almayı düşünüyorum iki araç arasında kaldım jetta ve octavia sizce hangisini seçmeliyim.

malzeme kalitesi
işcilik
ikinci el piyasası
yakıt değerleri
tasarım

bunun gibi bir sürü konu kafama takılıyor.
:gaz:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mevcut guncel bi konu daha vardi. Forumu biraz arastirabilirsiniz.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayram bey, öncelikle kendinizi tanıtan bir konu açmanız lazım, yoksa adminler konuyu kilitler.

Çevrimdışı POLİS44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;511198
Bayram bey, öncelikle kendinizi tanıtan bir konu açmanız lazım, yoksa adminler konuyu kilitler.

teşekürler

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herşey Octavia
Ama 2. El Jetta
Sebebi vw olmasının verdiği prestij :D :D ( insanların kişisel tercihi, Skoda almam vw alırım şöyle böyle diyip 10 bin tl fazla veriyorlar. Bu da tamamen güzel vatandaşımın bilgisizliği )

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında adminlerden rica etsek forum üye sözleşmesinde Jetta oktavia Karşılaştırması yeni kasa çıkana kadar mevcut konular üzerinden yapılsın yeni konu açılmasın diye bişeyler eklesek. Yahu vallahi Yıldım artık

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: METŠAHİN;511235
Aslında adminlerden rica etsek forum üye sözleşmesinde Jetta oktavia Karşılaştırması yeni kasa çıkana kadar mevcut konular üzerinden yapılsın yeni konu açılmasın diye bişeyler eklesek. Yahu vallahi Yıldım artık

Vallahi dogru soyluyorsun hocam:)

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda iyi indirim yapınca iki baz model arasında 4.500 tl fark oldu bende octavia aldım fazladan 4.500 um olsa octavia aklıma gelmeyeceği için jetta alacaktim
 Benzer arabalar hangisinin görüntüsü hoşumuza gidiyorsa onu alın. Jetta eski platform ama arada ucurumlar yok.

Çevrimdışı zafercengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda forumunda, octavia sayfasında, jetta mı? Octavia mı? alayım diye soru soruluyor.
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2015, 22:30:30 Gönderen: zafercengiz »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konu hakkında yorum yapmaktan ben de çok sıkıldım artık.

Bir de Octavia kullandığımız için octavia yı savunuyor gibi görünmekten.

Herkesin arabası kendine güzel, iyi ama ortada da bazı gerçekler var.

Jetta nın sıfır sorunlu bir araba gibi yansıtılıp, buna karşı octavia nın sorunlardan başınızı alamadığınız bir araba gibi yansıtılması kötü.

ikisi de benzer araçlar, benzer sorunları var. Octavia daha yeni. Her ne kadar Jetta makyaj görse de artık birçok yönden miyadını doldurdu. Octavia ya da aynı paraya aynı kalitede daha çok şey alıyorsunuz. Hem donanım, hem hacim hem de tüketim olarak.

Ek olarak ben bugüne kadar hiçbir Jetta nın Passat ile karşılaştırıldığını görmedim, ama Octavia A7 nin Passat ile karşılaştırıldığını gördüm. VW Forumlarında comfortline Pasaat dan vazgeçip Octavia ya yönelen de gördüm.

Siz en iyisi gidip her iki modeli de detaylı test edin. İçinize hangi siniyorsa onu alın.

Çünkü bu tür forumlarda aracından çok çok memnun olan ve kendini markanın avukatı zanneden kişiler dört dörtlük olmayan bir aracı on numara beş yıldız gibi anlatır size. Oysa bir başkası ufak da olsa bir soruna canı sıkılmıştır, aracı hak etmediği halde yerin dibine sokar.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ikisi ile de 5 dk sürüş yapin, en güzel yöntem bu olacaktir.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Artık bu konulara bir son vermek lazım. Ben sıkıldım hergün bu forumda octavia mı jetta mı, octavia mı golf mü tartışmalarını görmekten. Burası bu tartışmaları geçmiş, tercihini yapmış octavia sahiplerinin bilgi paylaşımı yaptıkları bir forum. Bu tarz konular belki başka bir bölümde yapılabilir. Adminlerin artık bu soruna bir el atmaları gerekiyor sanırım.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2015, 11:51:26 Gönderen: octavia41 »

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Favorit' in gözünü seveyim. Hiç bir şeyle karşılaştırılamıyor.:D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!