škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu octiyi almak için forum dayanışması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Başlığa bakınca sakın bana 3-5bin atın da alayım manası çıkarmayın. Bu araç bir dairenin satışı karşılığında inşaat işleri yapan biri tarafından alınmış. Galerici değil. Skoda ordu ve samsun bayilerden hem bu araç hem de sunrooflu sıfır km si için fiyat aldım. bu arabaya maksimum 71-72Bin dediler. Sıfırı da zaten 84 civarı (2015 model) zaten ilan tarihi nerdeyse 6ay olmuş bu fiyata gitmeyeceğini adama idrak edememiş. ben bu arabayı 71- 72bine  almak istiyorum. Sizden ricam bu adamı arasak da hepimiz bu fiyatları versek acaba satmaya razı olur mu ? :ok:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-cam-tavanli-dizel-otomatik-2013-model-29.000-km-hatasiz-189221837/detay/

ilanda ki numara oğlunun asıl araç sahibi 05325875356

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam aksine kendini naza ceker bence.[emoji18]
Mal saticidan alinir, niyeti yoksa zorlamayin derim. Haftada bir arayip nakit 72 lira veririm deyip kapatin.
30 bin km olmus, 1-2 seneye lastik ister, bakim vs, bu paralara sifir dusunulmeli bence. Varsin sunroofsuz vs siz olsun.
Razi olmadan satarsada hayrini gormezsiniz o maldan.[emoji5]
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2015, 13:18:30 Gönderen: mustisahin »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;511513
Tam aksine kendini naza ceker bence.
Mal saticidan alinir, niyeti yoksa zorlamayin derim. Haftada bir arayip nakit 72 lira veririm deyip kapatin

o kadar bekleme şansım olsa keşke; 20gündür arabasız perişan olduk evimiz şehrin biraz dışında. dolmuş bile gelmiyor :(

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2015 elegance + panaromik cam tavan + 17'' jant + kapı krom = 86bindi zamdan önce. 2013 model arac  için  71-72 diyenlere şaşırıyorum, bide Max. şahsen kesinlikle o fiyata arabamı vermezdim. 2. elide bu kadar değer kaybetmesin arabalarımızın.  min 75 bence bu arabann ideali.

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sahibinden de arama yaptım. 2013-2015 yılları arası max. 20bin km olan araçlar içinde en düşük cam tavanlı araba ilanı bu : (arka kaput değişmiş ) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2014-model-9500-km-de-skoda-octavia-1.6-tdi-dsg-elegance-cr-200813939/detay

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: um1t;511519
Sahibinden de arama yaptım. 2013-2015 yılları arası max. 20bin km olan araçlar içinde en düşük cam tavanlı araba ilanı bu : (arka kaput değişmiş ) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2014-model-9500-km-de-skoda-octavia-1.6-tdi-dsg-elegance-cr-200813939/detay

Bu araç 2014 model benim koyduğum 2013 model.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: um1t;511518
2015 elegance + panaromik cam tavan + 17'' jant + kapı krom = 86bindi zamdan önce. 2013 model arac  için  71-72 diyenlere şaşırıyorum, bide Max. şahsen kesinlikle o fiyata arabamı vermezdim. 2. elide bu kadar değer kaybetmesin arabalarımızın.  min 75 bence bu arabann ideali.

Hangi zamdan bahsettiğinizi bilmiyorum ama Cuma günü bana verilen fiyat 83500Tl cam tavanlı dsg metalik boya içinde. 17 jant olmayabilir o detayı konuşmadım ve jantta çok önemli değil açıkçası benim için...

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;511520
Bu araç 2014 model benim koyduğum 2013 model.

evet biliyorum ama demek istediğim değişeni olmasına rağmen 75bin küsür fiyatı.

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;511521
Hangi zamdan bahsettiğinizi bilmiyorum ama Cuma günü bana verilen fiyat 83500Tl cam tavanlı dsg metalik boya içinde. 17 jant olmayabilir o detayı konuşmadım ve jantta çok önemli değil açıkçası benim için...

ben dediğim özelliklerde ki aracı nisanın başında 83.500e aldım. normal fiyatı 86idi. renk olarak metalik değildi. Bilmiyorum dediğinz fiyatlara o özelliklerde araba bulmanız zor gibi geldi. şahsen aracımı o fiyata vermek aklımın ucundan geçmezdi Allah göstermesin çok acil parasal bi ihtiyaç olmadıktan sonra  :/

Çevrimdışı nevanmen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim öğretmen arkadaşım İstanbul'dan Octavia 2014 Dsg  Elegance 30.000 km de olanını 68.500 Tl ye aldı (Hatta eft yi bizzat ben yolladım). Denk gelirse , birazda kısmet varsa alınabilir. Araç sahibi yeni araç sipariş etmiş. O arada bunu arkadaşıma sattı. Tabi arkadaşım yeni aracın gelmesini 2 ay falan bekledi.(Arkadaşımın aldığında cam tavan yok.Yarı deri döşeme var ekstra.)
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2015, 16:19:14 Gönderen: nevanmen »

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Murat kardeşim ilandaki araç bana göre çok aşırı bir fiyat onun içinde satılmamış zaten gidin bir Skoda bayisine 65-67 bin arasında sıfır km 1.6 TDI DSG Ambition Yeti alabiliyorsunuz her açıdan parasının hakkını fazlası ile veren bir araç kesinlikle pişman olmayacağınız bir modeldir.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nevanmen;511532
Benim öğretmen arkadaşım İstanbul'dan Octavia 2014 Dsg  Elegance 30.000 km de olanını 68.500 Tl ye aldı (Hatta eft yi bizzat ben yolladım). Denk gelirse , birazda kısmet varsa alınabilir. Araç sahibi yeni araç sipariş etmiş. O arada bunu arkadaşıma sattı. Tabi arkadaşım yeni aracın gelmesini 2 ay falan bekledi.(Arkadaşımın aldığında cam tavan yok.Yarı deri döşeme var ekstra.)

2014 model 68500TL  ye çok güzel fiyat bence. keşke ben denk gelseymişim o arabaya....
 hatasız 26bin km de gümüş gri sunroofsuz ben de buldum 68binTL ye.. Hani o yüzden sunrooflu olana 3 hatat 4bin fark vereyim dedim. Yanlış anlamayın kimsenin malını kötülemek ya da ölücü fiyat vermek gibi niyetim yok fakat bir sunroof aynı arabaya 7-8bin TL fark katmaz bence
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2015, 18:45:09 Gönderen: Muratogretmen25 »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;511537
Murat kardeşim ilandaki araç bana göre çok aşırı bir fiyat onun içinde satılmamış zaten gidin bir Skoda bayisine 65-67 bin arasında sıfır km 1.6 TDI DSG Ambition Yeti alabiliyorsunuz her açıdan parasının hakkını fazlası ile veren bir araç kesinlikle pişman olmayacağınız bir modeldir.

rocky Yeti konusunda sizle konuştuk daha önce biliyorsunuz ben de şöyle bir takıntı var octi ya da yeti farketmez olcaksa elagance olacak. yani bi xenon olacak dijital klima olacak. evet sıfır km ambition aslında cazip ama olmuşken 1-2 yaşında olsun ama full olsun diyor kalbim

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;511549
Hocam arabaya 71 bayi verdiyse en az 75 e satacaktir ;)

hayır bayi benim maksimum vermem gereken fiyatı söyledi. yoksa onlar o arabayı kaşla göz arasında allem eder kallem eder 68-69 a alırlar..