škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SKODA Octavia 2013 1.6 TDI DSG cruise kit

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bayrambektas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar arkadaşlar .

SKODA Octavia 2013 1.6 TDI DSG  arabama hız sabiti taktırma ihtiyacı duydum diyarbakırdaki servise aracı gösterdiğimde sadece sinyal kolunun değişikliği hız sabitini adapte edileceğini söylediler fakat fiyat konusunda çok uçuk bir fiyat çektiler başta 1500tl sonra oturup çay içince 1000tl düştüler. bu normal bi fiyat mı yoksa kafalarına göre fiyat mı söylüyorlar. internetten az bi araştırma ile alman ebay sitesinden 140Euro buldum ihtiyacımı görürmü acaba.linki paylaşıyorum bilgisi olan yardım ederse sevinirim.

http://www.ebay.de/itm/VW-Sharan-7N-Lenkstockschal-ter-Tempomat-Schleifring-5K0905861-5K0953569L-/121351117674?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item1c41171b6a

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı şey 8 yıl önce Opel servisinde başıma gelmişti.

Ben de CC taktırmak istemiştim. Sinyal kolunun fiyatı 80tl idi. Buna rağmen uygulama için 700 küsür lira fiyat vermişlerdi. Sebep olarak da direksiyon ünitesi dahil birçok sistemin değişeceği öne sürülmüştü. Ben de vazgeçmiştim.

Sonradan öğrendik ki sadece kol, elektrik bağlantıları ve sistemin kodlama ile aktif edilmesi yeterliymiş. Bir arkadaşım başka bir servise 120TL karşılığında yaptırdı. Bu işlere eli yatkın başka bir arkadaşım da kolu alıp kendisi uyguladı :)

Bence sizde hem yetkili hem de özel olarak farklı kaynaklardan araştırın derim. Tek yerin sözüne güvenmeyin

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüncüler oto da 1000₺ ye takıyor yanlış bilmiyorsam. Ben nacizane tavsiyem aracınızı her önüne gelene teslim etmeniz taraftarı değilim nerden baksanız 70bine yakın ücret ödemişsiniz 1000₺nin size pek dokunacağını sanmıyorum. Gidin yetkili serviste yaptırın acak burdan yetkili servistekiler çok iyi dediğim anlaşılmasın sadece herhangi bir sıkıntı da o servisi başlarına yıkabilirsiniz başka bir yerde dayakla kovula da bilirsiniz