škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia'nın artı ve eksileri

ayaman · 95 · 22286

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jet59;512247
Sen hala mexico damısın dostum,seninle gelince tartışalım.

off ne taş attın öyle yaa, üyelik sildirtcek cinsten .. Bu taş beni kendime getirdi Jetta alayım ben bi koşu ..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben size ısrarla, örnek de göstererek Jetta nın artık eskisi gibi prestij arabası olmadığını söylüyorum. Örnekler, durumlar, insanların fikirleri ortada.

Siz buna rağmen Jetta yı prestij olarak daha üstün görüyorsunuz, ama bu sizin görüşünüz. Gerçeği yansıtan durum değil.

Sizin dışınızda kimse Jetta ile Octavia yı karşılaştırmıyor. Karşılaştırma Octavia- Passat ve Octavia- Golf şeklinde artık.

Ek olarak Jetta Mk7 için, özellikleriyle görünümüyle veya maliyet/fayda oranıyla Octi den iyi olsun. O zaman inanın ki Jetta yı burada övüp savunanların başında gelirim.

Sizin arabanız, size bizim ki bize güzel. Ama objektif olarak kusurlarını algısını bilmek, ben bunu kullanıyorum diye birini abartıp, öbürünü karalamak yanlış bir tutum.

Diğer arkadaşların da dediği gibi, aracınızdan memnuniyetinizi belirtmek için marka ve hatta model forumları var. oralarda gzl paylaşımlarda bulunun.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jet59;512246
Abi 8 yaş büyüğümsün saygı duyuyorum,ama ben nerdeyim sen nerdesin.
Artık gerçekten yeter. Çok uzattın. Biz Jetta kötü arabadır demiyoruz. Octavia Jetta'dan iyidir diye bir iddiamız da yok. Ama sen kendini neden bu kadar yırtıyorsun Jettta diye anlamadım gitti. Amaç nedir, neyi ispatlamaya çalışıyorsun? Tamam sen haklısın Jetta on numara araba, bizim Octavia onun yanına bile yaklaşamaz. Ne de olsa biri VW biri Skoda. Ama napalım yaptık bir hata aldık bu arabayı. Biz de kendimizi kandırıyoruz buralarda. Oldu mu, mutlu oldun mu? Şimdi istersen bizi Octavia ile başbaşa bırak, git biraz da Jetta forumunda anlat.

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;512255
Ben size ısrarla, örnek de göstererek Jetta nın artık eskisi gibi prestij arabası olmadığını söylüyorum. Örnekler, durumlar, insanların fikirleri ortada.

Siz buna rağmen Jetta yı prestij olarak daha üstün görüyorsunuz, ama bu sizin görüşünüz. Gerçeği yansıtan durum değil.

Sizin dışınızda kimse Jetta ile Octavia yı karşılaştırmıyor. Karşılaştırma Octavia- Passat ve Octavia- Golf şeklinde artık.

Ek olarak Jetta Mk7 için, özellikleriyle görünümüyle veya maliyet/fayda oranıyla Octi den iyi olsun. O zaman inanın ki Jetta yı burada övüp savunanların başında gelirim.

Sizin arabanız, size bizim ki bize güzel. Ama objektif olarak kusurlarını algısını bilmek, ben bunu kullanıyorum diye birini abartıp, öbürünü karalamak yanlış bir tutum.

Diğer arkadaşların da dediği gibi, aracınızdan memnuniyetinizi belirtmek için marka ve hatta model forumları var. oralarda gzl paylaşımlarda bulunun.

Can bey iki aracıda seviyorum jetta alan neden octi almadım diye pişman olmaz octi alan neden jetta almadım diyede pişman olmaz iki aracında avantajlı dezavantajlı olduğu tarafları var.zaten akrabalar :) sizinle sohbet keyifli oldu benim için.ve bende diyorum şuan 50 bine sıfır araç alıcak olsam oparaya en mantıklı seçim octi 1.2 tsi ambition dur,ama yinede benim ilk tercihim jetta olur ikinci kesinlikle octi :) octi candır ama jetta canandır :) hepsi güzel abi,değişe değişe binmek lazım.

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;512258
Biri şuna Jetta versin de sussun ya :)

Benim seninki gibi araba verecek babam yok oğlum.

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia41;512256
Artık gerçekten yeter. Çok uzattın. Biz Jetta kötü arabadır demiyoruz. Octavia Jetta'dan iyidir diye bir iddiamız da yok. Ama sen kendini neden bu kadar yırtıyorsun Jettta diye anlamadım gitti. Amaç nedir, neyi ispatlamaya çalışıyorsun? Tamam sen haklısın Jetta on numara araba, bizim Octavia onun yanına bile yaklaşamaz. Ne de olsa biri VW biri Skoda. Ama napalım yaptık bir hata aldık bu arabayı. Biz de kendimizi kandırıyoruz buralarda. Oldu mu, mutlu oldun mu? Şimdi istersen bizi Octavia ile başbaşa bırak, git biraz da Jetta forumunda anlat.

Sabri abi ellerinden öperim,büyüğümü bilirim.arabana ailenle kazasız belasız bin inşallah güzel günlerde.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;512264
Benim için de keyifli bir sohbet oldu

Eyvallah,ozaman

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jet59;512262
Benim seninki gibi araba verecek babam yok oğlum.

Araba vermemiş tamam ama güzel bir Üslupta vermemiş. Oğlum falan sen kimsin :)

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;512269
Araba vermemiş tamam ama güzel bir Üslupta vermemiş. Oğlum falan sen kimsin :)

Sende güzel bi kardeşimizsin,pişecen tabi daha :)

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jet59;512270
Sende güzel bi kardeşimizsin,pişecen tabi daha :)

Eyvallah, seninde pişmen dileğiyle :)

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
jetta ve i30 bu iki markaya sahip arkadaşlar form form gezip kendi arabalarını överken, mevcut formun arabasını kötülerler neden alamam hele i30 sahipleri daha fanatik

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
 İkinci el Octavia 1.6 dsg alma planım var. Arabalarınızdan geneliniz memnun diye varsayıyorum.
 Sormak istediğim ben megane 3 arabamda hatcback olması dolayısı ile kapağı çıkarıp çok rahat bir şekilde köpeğimi oraya koyup seyahat edebiliyordum. Gördüğüm Octavianın da bagaj kapağı sedan gözükmesine karşın aynı şekilde açılıyor. Arka taraflar aynı bir hatchback gibi açık kalır diye gördüm ancak bir köpek koymak için yeterli alan var mıdır düşüncelerinizi almak istedim.
 Octavia combi de ise dsg şansımanlı takas sahibinden çok az bulunuyor. Sıfırları çok pahalı araçların.

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Külübesiyle beraber bile koyarsınız büyük ihtimal :)