škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Forumda Diyarbakırlı ya da Orda ikamet eden var mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Diyarbakırlı ya da tercihen orda ikamet eden bir üyemiz var mı? Tam kafama göre beklediğim fiyata bir araç buldum ama açıkçası Diyarbakır da hiç tanıdık yok. Benim istediğim ben oraya gittiğim de bana güvenli ekspertiz yaptırabileceğim ve satan firmayı bana az çok araştırabilecek birisi.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
plakayı alıp skoda servisle görüş abi araç hakkında bilgi alırsın en azından ben forumda hiç diyarbakırlıya rastlamadım :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia7_;511764
plakayı alıp skoda servisle görüş abi araç hakkında bilgi alırsın en azından ben forumda hiç diyarbakırlıya rastlamadım :)

Buradaki skoda servisi bilgi verir mi? Servis gördüğü Diyarbakır bayii mi bilgi vericek? a

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;511766
Buradaki skoda servisi bilgi verir mi? Servis gördüğü Diyarbakır bayii mi bilgi vericek? a

bilgi veriyolar mı bilemem ama servis gördüğü bakımı bi arayıp şansını deneyebilirsin abi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia7_;511779
bilgi veriyolar mı bilemem ama servis gördüğü bakımı bi arayıp şansını deneyebilirsin abi

Aykut kardeş bu galericilerden her şey beklenir hele de Diyarbakır'da bu işler daha zor.. adam skoda bayisi yan komşum dedi bana.. aralarında anlaşıp düşeşe getirirler bizi... Araba zaten piyasasına göre 2-3bin TL düşük fiyat... Bi bit yeniği var mı diye düşünmeden edemiyorum

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Diyarbakırlı var tabii de bu konuyu okumamışlar demek...
Hatta 2 ay önce birinin arabasını alacaktım, yol uzun diye gitmemiştim...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;511780
Aykut kardeş bu galericilerden her şey beklenir hele de Diyarbakır'da bu işler daha zor.. adam skoda bayisi yan komşum dedi bana.. aralarında anlaşıp düşeşe getirirler bizi... Araba zaten piyasasına göre 2-3bin TL düşük fiyat... Bi bit yeniği var mı diye düşünmeden edemiyorum

öyle bişe yapamazlar heralde çünkü araç servise girince kayıt altına alınıyor ve bunu yüce auto da görebiliyor.Benim yaptırdığım işlemler için şunu şunu yaptırmışsınız şu şikayetiniz varmış düzeldimi diye arıyolardı ama yinede araştırmak sormak lazım kumpasa gelmemek açısından

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia7_;511869
öyle bişe yapamazlar heralde çünkü araç servise girince kayıt altına alınıyor ve bunu yüce auto da görebiliyor.Benim yaptırdığım işlemler için şunu şunu yaptırmışsınız şu şikayetiniz varmış düzeldimi diye arıyolardı ama yinede araştırmak sormak lazım kumpasa gelmemek açısından
İnşallah yapamazlar sağolsun komsumun arkadaşı bir polis  bakti araca. Yarin alim satım yapan birini alıp bir daha gidecek o polis. Eğer okey verirlerse gidicem. Galerici gerçekten farklı bir adam polis arkadaşa isterseniz aracin nilk sahibi Dr. Arkadasi Çağıralım ya da siz görüşün araç hakkında diye teklif getirmiş. Normalde hangi galerici arabın ilk sahibini devreye sokar ki

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;511881
İnşallah yapamazlar sağolsun komsumun arkadaşı bir polis  bakti araca. Yarin alim satım yapan birini alıp bir daha gidecek o polis. Eğer okey verirlerse gidicem. Galerici gerçekten farklı bir adam polis arkadaşa isterseniz aracin nilk sahibi Dr. Arkadasi Çağıralım ya da siz görüşün araç hakkında diye teklif getirmiş. Normalde hangi galerici arabın ilk sahibini devreye sokar ki

geçen bizde akrabaya galeriden araba alıcaktık ve galericide aracın ilk sahibini çağırabilirim demişti.. oluyor bazen böyle şeyler akılda soru kalmasın tam güvence vermek açısından satış politakası yapıyo galericilerden korkmak lazım :)