škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LpG taktirmak istiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetbicak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Slm arkadaşlar 2001 model 1.4 elegance fabia m var tüp taktirmak ne kdar doğrudur bi yardimci olursaniz sevinirim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Takılır, 1500-2000 civarı malolur..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba aramıza hoşgeldiniz.  Taktırabilirsiniz.

Çevrimdışı cmdrsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hangi marka taktırırsan taktır ama ustanı kesinlikle iyi seç,sor soruştur gerekirse anket yap :) usta çok önemli (taktırmak lazım :))

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ersin.ergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kocaeli derince FS OTOGAZ faruk sevgili gerisi yalan montaj 10 numara gaz benzin farkı yok.

Çevrimdışı ersin.ergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
15 bin km de kit parasini cikarir, sonrasi kar.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;511871
sakın mimgas taktırma da .

Benim arabada mimgas var maşaallah hiçbir sorun yok yakıtından da çok memnunum geçen gün lpg filitremi değiştirdim kaçak kontrollerimi yaptırdım ayarlara baktırdım lpg seviye göstergesini ayarlattım aracı aldığımdan beri kullanıyorum rölantide vs. hiçbir oynama yok. Daha önceki araçlarımda stephanelli landi renzo atiker markalarını kullandım Atiker safe fast ve son aracımda da atiker microfast vardı 2009 dan beri tüm araçlarım lpgliydi yılda 20 - 30 bin km yol yapıyorum hiçbir aracımda sorun yaşamadım Atiker taktıracaksanız Atatürk Oto Sanayide Malak Otogaz Sinan ustayı tavsiye ederim daha önce 3 aracıma gaz bağlattım 0 sorun Atiker ya da Ventgas da düşünebilirsiniz 2 ohm luk  enjektör kullanabiliyor wentgasa yazılım desteğide gelmiş.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende de mimgas takılı aracı aldığımda araba üzerinde vardı. aldım alalı ömrümden bezdirdi desem yeridir. arızasız sıkıntısız gün geçirdiğim çok azdır. en son gaza geçişte stop etme sorunu vardı gittik filtreleri benzin kesiciyi yıpranmış hortumları değiştirdik şimdilik bi sıkıntı yok ilerde ne olur Allah bilir. ama lpg de kitten ziyade montaj önemli deniliyor demekki  benim arabaya montajı yapan usta! bir şaheser yapmış.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;511932
bende de mimgas takılı aracı aldığımda araba üzerinde vardı. aldım alalı ömrümden bezdirdi desem yeridir. arızasız sıkıntısız gün geçirdiğim çok azdır. en son gaza geçişte stop etme sorunu vardı gittik filtreleri benzin kesiciyi yıpranmış hortumları değiştirdik şimdilik bi sıkıntı yok ilerde ne olur Allah bilir. ama lpg de kitten ziyade montaj önemli deniliyor demekki  benim arabaya montajı yapan usta! bir şaheser yapmış.

Filitreleri değiştirirken büyük filitre ile beraber bir tanede küçük filitre değiştirdik. Sizin araçtada 2 filitremi değiştirdi usta?
250 - 300 bin km yol yaptım lpgde farklı araçlarda hava filitresi bujiler ateşleme kabloları gaz kelebek gövdesi temizliği kullandığım lpg li araçlarda dikkat ettiğim konular.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2015, 22:38:43 Gönderen: trio »