škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7 Temel Sorunsuzluklar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sontur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de cumartesi 1.2 TSI dsg elegance aracimi teslim alacagim nasipse, desenize bu sorunsuzluklarin hepsini ben de yasicam ;)

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence hala fırsatın varken vazgeç acılarla dolu bir hayat seni bekliyor

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Amma dertliymişsiniz :)

Bu kadar a7 sahibi oldugunu da bu topic sayesinde ogrendik ya..

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir gün benzer dertleri biz de yaşarız inşallah.

Çevrimdışı maguaturk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Skoda octavia sahibi olmayan(ama deliler gibi isteyen) ve aranıza yeni katılan bir arkadaşınız olarak bu yazılardan sonra koşa koşa o sıkıcı banal dediğiniz arabayı almaya gitmem ki :D (aRTI PARANTEZ YAZI YAZAN HER ARKADAŞIN ELLERİNE SAĞLIK ÇOK TEŞEKKÜRLER. MÜTHİŞ RAHATLADIM.)
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2015, 23:55:47 Gönderen: maguaturk »

Çevrimdışı sontur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cidden bu arabada cok sorunluymus ya, cumartesi aldim octaviami, cocuklari gezdireyim dedim arka koltuga oturtmustum. Biraz gezdik. Bizim ufaklik biraz yaramazdir yerinde duramaz. Saklanmis, zor buldum arabanin icinde. Boyle genis, yayla gibi arabami olur. Bagaja 2 tane cocuk arabasi koydum 2 de valiz. Dolmuyor bir turlu !#!

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hemen eklemeler yapayım bugün aracı yıkadığımda jettasını alalı henüz 3 4 ay olmuş bi abi yanıma geldi ve ben arabayı yıkadım kuruttum hala beni lafa tutması bi türlü başımdan ayrılmamasından çok şikayetçiyim :D

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com
Arkadaş bıktım arkadaşların hepsinin aracı var seninki az yakıyor senin araçla gidelim, senin aracın içi geniş senin araçla gidelim Özkan senin aracın bagajı geniş bizimkine sığmaz senin araçla gidelim senin araç daha güvenli senin araçla gidelim demelerinden bıktım kendimce bir fon oluşturup milletten yardım toplayacağım ki arkadaşlarımda octavia alsınlar bu nedir ya.. böyle her şeyi karşılayan arabamı olur bazende yetmemesi lazım kıvıralım benim araç gitmez diyebilelim

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuyu okuyunca geçmişte Octaviamı savunduğum günler aklıma geldi. Ben de burada yazılan olumsuzluklar konusunda çok eleştiri almıştım zamanında. Son 6 aydır Golf kullanıyorum. İç hacim ve bagaj hacmi konusunda Octaviamı çok özlüyorum. Golfte yaşadığım birkaç sıkıntı sonucu servis danışmanıyla samimiyeti bayağı ilerlettik. Arada telefonla kendisini arayınca ilk söylediği "Olcay abi Golfü satıp Octavia aldım de bana." oluyor. İnşallah bende ileride Octavia'ya tekrar dönüş yapacağım. İnşallah makyajla beraber elektronik park freni de gelirde benim de gönlüm olur. Çünkü Golfte en beğendiğim özellik elektronik park freni ve auto hold.

Çevrimdışı alper32

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;513213
Golfte yaşadığım birkaç sıkıntı sonucu servis danışmanıyla samimiyeti bayağı ilerlettik.

Golf te ne gibi sıkıntılar yaşadınız acaba? Son anda Octavia dan vazgeçip Golf yöneldiğim için merakımdan soruyorum.

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Makyajli kasa ne zaman geliyor?
Bir de 1.6 tdi'lar 110'luk ve 6 ileri mi olacak ?? (Manuel icin diyorum)

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alper32;513217
Golf te ne gibi sıkıntılar yaşadınız acaba? Son anda Octavia dan vazgeçip Golf yöneldiğim için merakımdan soruyorum.
2000 kmdeyken garantiden arka balataları değiştiler. Aldığımdan beri ilk çalıştırmada marş motorundan garip bir ses geliyor. Sol farda gündüz farını çıkarmak için gereken plastik tutaç yok. Arka havalandırma kanalının ayar düğmesi içine kaçmış gibi sıkıntılar. Her markada olabilecek ufak sıkıntılar işte. Biz büyütüp kafaya takıyoruz. Bu yüzden arabanın keyfini süremiyoruz.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olcay hocam ne güzel jantlarında yakışıklıydı elektronik park freni aşkına yapılır mı bu:D