škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Rapid Start Stop ve Otomatik Cam Açma Kapama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;514536
Mesajı kime yazıyorsanız ona alıntılarsanız iyi olur. Burada bana yazmışsınız galiba ama söylediğinizden pekbirşey anlayamadım malesef :)
Siz bana sormuşsunuz :) yukarıdaki mesajda

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coder32;514541
Siz bana sormuşsunuz :) yukarıdaki mesajda

"Teyp,  navigasyon vs ayrıntılar, " dan kastınızı anlayamadım ondan sordum.
Videodaki araca dikkatli bakarsanız arabanın önü fabia, içi rapid, arkadı sedan, rapid gibi liftback yanş camla açılmıyo. Bagaj iç yalıtımı falan facia o araba rapid değil onu kastediyodum ben

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hahah :D ben tam tersi anladım. Fazlalık aramıştım arabada.  İyi akşamlar

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim paylaştığım videoda Hindistan'da satılan 2015 rapid var, ben de ne demek istediğinizi anlamadım hiç, Türkiye'deki 2015 rapide ne eklediler bilmiyorum ama bende 2014 rapid elegance var ve kumandadan otomatik cam kumandadan otomatik bagaj kapağı gibi özellikler bizde olmadığı ama onlarda olduğu için paylaştım :)

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;514591
Benim paylaştığım videoda Hindistan'da satılan 2015 rapid var, ben de ne demek istediğinizi anlamadım hiç, Türkiye'deki 2015 rapide ne eklediler bilmiyorum ama bende 2014 rapid elegance var ve kumandadan otomatik cam kumandadan otomatik bagaj kapağı gibi özellikler bizde olmadığı ama onlarda olduğu için paylaştım :)

sadece otomatik cam bagaj kapağı değil ki baya farklı bir araç, daha mı iyi daha mı kötü  bilemedim

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;514597
sadece otomatik cam bagaj kapağı değil ki baya farklı bir araç, daha mı iyi daha mı kötü  bilemedim

Elbette baya farkı var fakat yazması uzun olduğu için bir iki örnek verdim sadece hem dış hem de donanım olarak bizdeki rapid den farkları var yeterince :)

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence buradaki rapid daha iyi, o ne öyle fabiadan bozma :D
Ama iç mekan plastiği videodan gördüğüm kadarıyla yumuşak plastik gibi duruyor sanki.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blacksea;514833
Bence buradaki rapid daha iyi, o ne öyle fabiadan bozma :D
Ama iç mekan plastiği videodan gördüğüm kadarıyla yumuşak plastik gibi duruyor sanki.

Almışsın spacebacki iyisin tabi [emoji2] ucundan dönmüştüm bende spacebackin neyseki ibişte az da olsa göğüste yımışakhh malzeme var [emoji2][emoji41]

Çevrimdışı sezeroz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sezeroz;512088
Yaw arkadaşlar;
1.2 tsi 2015 rapid aracımda Şöför mahalli dahil olmak üzere camlar tam otomatik değil. Ben en azından şöför mahallinin tam otomatik olmasını beklerdim. Dün renault fluence bindim onda bile arka camlar dahil full otomatik.
Hayal kırıklığı yaşamadım desem yalan olur :uve:

Yaw arkadaslar şöför mahalli cam açma tam otomatikmis ben dügmeye iyi basmıyormusum. Yanlis bilgi verdigim icin kusura bakmayin.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sezeroz;514931
Yaw arkadaslar şöför mahalli cam açma tam otomatikmis ben dügmeye iyi basmıyormusum. Yanlis bilgi verdigim icin kusura bakmayin.
Aşağı inerken tek dokunuş; yukarı çıkarken maalesef elin butonda durmalı. "Tam otomatik" ifadenden her iki yöne de tam otomatik değil dediğinizi düşündüğümüz için özürlük bir durum yok hâl-i hazırda.:wnk::D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Nasıl canım sıkılıyor böyle videolar izleyince 4 camın otomatik olmaması kumandadan kitleyince camların otomatik kapanmaması yine kumandadan bagajın otomatik açılmaması...  Mm teyp navi...  Çocuk kilidi için arka kapılara anahtar ile müdahele etmek gibi saçma küçük detaylar can sıkıcı yan aynaların otomatik kapanmaması vs... vs...  Yani baktığında bunlar küçük ama önemli detaylar bence adamlar bütün bunları fiorinoya bile koymuş anlamıyorum ben arkadaş garantisi bittiği gün hepsini yapacağım ben...

Bu arada arabamı seviyorum tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor...  :)

Çevrimdışı erser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.telefonhastanesicayyolu.com
mrb.aynı sıkıntıdan bende müzdaribim 2004 model megane 2 aracımda bile 4 cam tam otomatik ve cam kapama özelliği vardı aradan 11 sene geçmiş boyle bir araca koymamışlar ilginç bir yaklaşım. nerden ne çalıyorlar anlamadım emin olun ama elektronik konfor arıyorsan herzaman fransız ve japon arabaları derim

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;514964
Aşağı inerken tek dokunuş; yukarı çıkarken maalesef elin butonda durmalı. "Tam otomatik" ifadenden her iki yöne de tam otomatik değil dediğinizi düşündüğümüz için özürlük bir durum yok hâl-i hazırda.:wnk::D

2015 modelde aşağıda yukarıda tam otomatik yalnızca şöför tarafı. Belirtmek istedim :)
Bu arada sistem iyimişte 80 dolara geliyor yani 240 tl çok gibi geldi cam kaldırma için. 800 tl ye beygir arttıran çipler varken. Ki bu 90 beygiri kesinlikle 110 yapacağım kafaya koydum.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Atalarımız ne demiş '' Ne Ekersen Onu Biçersin'' :ok:
Yıllardır bilgisayar işindeyim bugün bile hala bir bilgisayar ekipmanı aldığımızda yazılımını kurarken 50 tane kıytırık memleketin dilinde yazılımı varken Türkçe yada herhangi bir Türk ırkının dilinde yazılım olmuyor devlet yasa çıkarsa zorunlu tutsa mecbur yaparlar ama nerede?
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2015, 02:18:49 Gönderen: trio »

Çevrimdışı anamli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle