škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Maalesef nazara geldik :(

um1t · 17 · 3717

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Talihsiz bir kaza yaşadık, kazadan bir kaç dk önce yan arabadaki şoför yanındakine arabayı gösterip bişeyler anlatıodu. Gözü kaldı maalesef :( Arkadaşlar ne yapılabilir buraya, otoking'e fln mı gitmek lazım :(:uve:

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.
En büyüğü bu olsun İnşaallah.
Fotoğraftan anlayabildiğim kadarıyla, rötuş işi var sadece sanki.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı chimarea23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu üstad bunları mı takıyorsun kafana?
Boşversene. Kendin bile rötüşlersin.
Bu tarz işler heran olabiliyor. Bence sıkıntı yapma. Al bir rötüş seti kendin hallet.
Benim de oldu, hatta daha derin ve kötü. Ama oluyor işte.

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, boya izi gibi duruyor, ıslak bir bez ile bastırıp silmeyi deneyin, benzer durumlarda işe yarıyor ama acil müdahale şart, sağ aynayı sürtmüştüm park halindeki dobloya, hemen ıslak bez ile sildim çiziğin %70i geçmişti, önceki aracımızıda plastik dubalara sürtmüştüm, ondada yine bez ile bastırarak sildiğimde işe yaramıştı. Reflektör değişebilir eğer hasarlıysa, boyanın üzerindeki kısımlarda bez ile silme işe yaramzsa pasta cila belki işe yarayabilir, olmadı otoking vb. biryere götürüp danışabilirsiniz, fazla kafanıza takmayın, hallolur :)

ibrahim61

• Ziyaretçi
dostum en kolayı al bi ıslak mendil sil sadece boya atan yeri kalacaktır onuda herhangi bi boyacıda fırca ile 2 dakikada halleder

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba 1 yaşın altındayken böyle çizikler adamın kabusu olur...5-10 yıl sonra böyle çizikler hiç yokmuş gibi olur...benim arabada tonla var...
Yokmuş gibi yapın.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun kardeşim. Allah beterinden korusun. Geçen haftasonu seninle nazara gelmekten korktuğumuzu konuşmuştuk. Neyse en büyüğü bu olsun...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
en kötüsü böyle olsun, oluyor trafikte böyle şeyler, bir kaç güne unutursunuz

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ümit geçmiş olsun. Emin ol hepimiz aynı dönemlerden geçtik. Başlarda bu tarz şeyler çok can sıkıcı oluyor, ancak bu tarz şeyler yıllar ilerledikçe artarak devam edecek.
Bence de çok büyük bir sıkıntı yok, arkadaşların önerilerine katılıyorum, rötüş için servise gidip orijinal boya kodundaki boyadan rötüş yaptır derim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim ön tamponda bir çizik olmuştu -halada var- ama anneme gösterdim görmüyor o derece silik bişey. bir dertlendim arkadaşlar of pu f falan sonra bi dolu yağdı araba makarna süzgecine döndü aklım başıma geldi :D onu da düzettirdik gerçi ama araba yeniyken çok göze batar sonra alışırsıın arkadaşım allah beterinden korusun

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En ucuzundan ufak bir şişe pasta al. Kabaca temizledikten sonra 1 2 damla pasta ile sil. çok derin olmayan renk veren birçok sürtmeyi çözüyor. Derinleri de daha az göze batacak hale getiriyor.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yaptıracak yer yok takmayın bu tür ufak şeyleri dikkatli bakmayan göremez bile kalsın böyle nazarlık

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Bence hiç yaptırma. Nazarlık olarak dursun orda.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun ufak bi çizik Allah beterinden saklasın