škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapıların otomatik kilitlenmesi hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı antiqist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,Araç belli bir hıza çıktığında otomatik olarak kilitlenen kapılar 2 gündür kendini kilitlemiyor.Bolero ekrandan ayarları da kontrol ettim ayarlarda bir sıkıntı yok.Böyle bir sorunla karşı karşıya kalan, çözümü bilen veya fikri olan arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;513515
İyi akşamlar. Emniyet kemeriniz takılımı acaba

kemersiz de kapanıyor. alakası yok diye biliyorum. 15 km hızı geçince kapanıyor.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçenlerde benim aracımda da sıkıntı olmuştu  kapılar kitleniyor fakat şoför kapısını açtığımda diğer kapıların kilitleri açılmıyordu. Ikı sefer kilitleme düğmesine bastığımda açılıyordu. Ertesi gün kendiliğinden düzeldi. bi daha da yapmadı

Çevrimdışı antiqist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Emniyet kemerini her zaman takiyorum.Diger forumlarda ayni sorunu yasayan bir iki kisi daha olmus.Arka camurlugun icinde bulunan merkezi kilit modülü su aldiginda olabiliyormus ve birkac gun sonra kuruyunca geciyormus beki sizdeki de böyle olmuştur ancak bendeki sorun hala gecmedi önümüzdeki haftaya kadar gecmezse servise ugramayi düsünüyorum.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;513628
geçenlerde benim aracımda da sıkıntı olmuştu  kapılar kitleniyor fakat şoför kapısını açtığımda diğer kapıların kilitleri açılmıyordu. Ikı sefer kilitleme düğmesine bastığımda açılıyordu. Ertesi gün kendiliğinden düzeldi. bi daha da yapmadı

keşke bu olay bende olsa ve düzelmese.. Çocuk kilidini kapı içinden anahtarla aktif etmek bana çok ters bir durum.

Çevrimdışı antiqist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorunla ilgili servise gitmeyi bugün yarın diye ertelerken 4 gün once  kendiliginden calışmaya basladi. 4 gündür problem yok.Yardimci olmaya calisan arkadaslara teşekkür ederım.

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;513913
keşke bu olay bende olsa ve düzelmese.. Çocuk kilidini kapı içinden anahtarla aktif etmek bana çok ters bir durum.

Benim arkadasta passat var onda da elden kilitleniyor hangi arabalarda içerden kilitleniyorki

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre14;519141
Benim arkadasta passat var onda da elden kilitleniyor hangi arabalarda içerden kilitleniyorki
2008 model Peugeot 407 aracımda çocuk kilidi ön konsoldaki bir düğmeden açılıp kapatılabiliyordu.

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2015 yılında yanılmıyorsam getirilen yeni güvenlik kurallarına göre içeriden açılmayacak şekilde kapıların kilitlenmesi yasaklandı.
2015 hiç bir araçta (Avrupa modellerde özellikle) içeriden açılmayacak şekilde kilit bulunmuyor.

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lilan;519689
2015 yılında yanılmıyorsam getirilen yeni güvenlik kurallarına göre içeriden açılmayacak şekilde kapıların kilitlenmesi yasaklandı.
2015 hiç bir araçta (Avrupa modellerde özellikle) içeriden açılmayacak şekilde kilit bulunmuyor.

Benim araç haziran 2015 üretim ama çocuk kilidi içerden açılmıyor.

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Araçın kapısından yapılan çoçuk kilidinden bahsetmiyorum 2015 öncesi araçlarda sürücü tarafında tüm kapıları kilitleme vardı. Kilitlendiği zaman içeriden dahi açılamıyordu.