škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Uzaktan kumanda otomatik cam açma-kapama

fyyaman · 35 · 20544

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fyyaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
S.A.

2015 model Rapid aldık fakat uzaktan kumandadan camları kontrol etmiyor, temmuz da gelen araçlarda olacakmış...Böyle bir özelliği varmı diye sorma gereği bile duymamıştım...
Öğrendiğim kadarıyla cam otomatik sistemi "confort system" e bağlı değilmiş ve VCDS ile de olmuyormuş deniliyor. Bunu yaptıran var mı?

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fyyaman;513173
S.A.

2015 model Rapid aldık fakat uzaktan kumandadan camları kontrol etmiyor, temmuz da gelen araçlarda olacakmış...Böyle bir özelliği varmı diye sorma gereği bile duymamıştım...
Öğrendiğim kadarıyla cam otomatik sistemi "confort system" e bağlı değilmiş ve VCDS ile de olmuyormuş deniliyor. Bunu yaptıran var mı?

Evet malesef bağlı değil olmuyor, bunun için modül gerekli, sonradan modül takıp üniteye bağlanıyor.

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende böyle saçma bir olay görmedim. 2004 model fordda olan özellik 60 binlik arabada yok. alla allaaa

Çevrimdışı tcavar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende camı kumandadan açmak kapatmak istiyorum yapan yer varmı bileniniz ve fiyat bilgisi

Çevrimdışı zülküff

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen arkadaslar fiat in ticari aracinda var malesef bizim bu araclarda yok rezalet

Çevrimdışı a_yavuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar şu konuya bi el atın uzaktan cam açıp kapama çok faydalı olabiliyor yerine göre. Serviste yaptırabilir miyiz ya da Ankara için nereyi önerirsiniz. Bilen bi arkadaş yardimci olursa çok memnun olurum

Çevrimdışı oksijen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Temmuz'da gelen araclarda varmiki varsa nasil aktif ediliyor?

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben temmuzda gelen araci aldim 1.4 tdi dsg style ama cam kumandayla acilmiyo kapaniyo mu denemedim ama acilmiyo acilmiyosada kapanmiyodurda diye dusunuyorum bide bagaj kapagi icin guzel bir cozum bulmak lazim tusla acilsa super olcak

Çevrimdışı terazi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mgenco;524932
Ben temmuzda gelen araci aldim 1.4 tdi dsg style ama cam kumandayla acilmiyo kapaniyo mu denemedim ama acilmiyo acilmiyosada kapanmiyodurda diye dusunuyorum bide bagaj kapagi icin guzel bir cozum bulmak lazim tusla acilsa super olcak

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle . Aracınız sedan mı spaceback mi fiyatı  ve rengi nedir ?

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: terazi;524991
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle . Aracınız sedan mı spaceback mi fiyatı  ve rengi nedir ?

Amin tesekkurler spaceback 70500 fiyat verdiler 68500 e aldım cam tavan paketi vardı diye beyaz renk :ok:

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
camlar için modül taktıran oldu mu ?
(konuyu hortlatayım :))

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coder32;514503
Bende böyle saçma bir olay görmedim. 2004 model fordda olan özellik 60 binlik arabada yok. alla allaaa
2004 model hangi Ford'ta var merak ettim.
Yakın zamana kadar alman araçlarında vardı sadece diye biliyorum.

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;527680
2004 model hangi Ford'ta var merak ettim.
Yakın zamana kadar alman araçlarında vardı sadece diye biliyorum.
Pardon kasıtlı olarak değil yanlış bilgi vermişim.  Ford değil opel vectra, .  Düzeltmeniz için teşekkürler :)

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
alarm taktırmak lazım role ile camları kontrol ediyor ve otomatik kapatıyor en azından ama garanti ne olacak bilemem

Çevrimdışı heredot mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coder32;527695
Pardon kasıtlı olarak değil yanlış bilgi vermişim.  Ford değil opel vectra, .  Düzeltmeniz için teşekkürler :)

Yok yanlış değil bizim 2004 focus comfortta anahtarla cam açma ve kapatma mevcuttu. 2001 borada da vardı.