škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park Sensörü Bilgisi

Ziyaretçi · 164 · 46596

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara and otomotive sordum bolero ekrana entegre yapabiliriz ek bir parça takarak dedi ama swinglere olmaz dedi malesef bende üstelemedim

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;544734
Ankara and otomotive sordum bolero ekrana entegre yapabiliriz ek bir parça takarak dedi ama swinglere olmaz dedi malesef bende üstelemedim

Hocam bolero bile parça takarak vs olunca bizimkilerde olmaması doğal :) videodaki arkadaş bolero olmasına rağmen dikiz aynasından taktırmış uğraşmamış

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonuçta servisin taktığı dıt dıt işe yarıyo azcık . Ayrıca para vermekte mantıklı gelmiyo zaten o yüzden dıt dıt la kanki olmaya bakacam :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam sizin dıt dıtın fotolarını bi koysanız nasıl durduğunu merak ediyorum cidden

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

*

*

*  

Dış görünüşü sanki orjinal gibi hiç göze batmıyo zaten servise boyatmıştım 1 cm falan kabarıktır en fazla

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;544752

*

*

*  

Dış görünüşü sanki orjinal gibi hiç göze batmıyo zaten servise boyatmıştım 1 cm falan kabarıktır en fazla

Ellerinize sağlık görüntüsü güzelmiş gerçekten göze batmıyor güle güle kullanın markası ne acaba biliyor musunuz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Markasını bilmiyorum arabayı alırken hediye istemiştim. Sağ olun :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dikiz aynasından geri görüş kameramızı aldık bugün montajına başladık ancak hava erken karardığı için yarına bıraktık tamamlama işini.arabanın farını sökerken kesinlikle kitapçığa bakın öyle kendine güveni tam olan sanayi dayılarına elletmeyin baya zorluyor bilmeyince:) geri vites lambasına bağlantısını yaptık kabloyu kameraya kadar uzatacaz bi şekilde...on tarafa kabloları goturmek çok çok kolay döşemeyi elinizle hafif ittirince kenarları açılıyor ordan çok rahat ilerletilebilir...ama arabanın arka kısmı çok gıcık 207 imde her yer açıktı her yer çekince geliyordu bu çok egzantirik :) işlem bitince fotoğraflarım inşallah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu işlemlerin fiyatlarınıda yazarsanız daha ilgi çekici olur :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;546077
Bu işlemlerin fiyatlarınıda yazarsanız daha ilgi çekici olur :)

200 lira dikiz aynası ve kameralı plakalık (montajı ve kullanışı biraz daha rahat olsun diye plakalık şeklinde tercih ettim) inşallah memnun kalırız

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar montajı tamamladık.gayet güzel görüntü veriyor baya da işe yarıyor park esnasında en kısa zamanda fotoları paylaşacam inşallah

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;546303
Arkadaşlar montajı tamamladık.gayet güzel görüntü veriyor baya da işe yarıyor park esnasında en kısa zamanda fotoları paylaşacam inşallah

merakla bekliyoruz.  hangi cihazı montaj yaptınız? linki varmı?

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;546310
merakla bekliyoruz.  hangi cihazı montaj yaptınız? linki varmı?

Sanayiden aldım 200 liraya kamerasını plakalıklı olan başka Bi cihazla değiştirdik.ekranın markası carub.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;546303

Hocam paylaşımızını bekliyoruz