škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A5 Ön Cam Çatlak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia A5 aracımın ön camı durduğu yerde boydan boya çatlamış:confused:. Kaskodan (ak) değiştireceğim. Kaskonun anlaşmalı camcısı doraglass diye bir marka, internette marka hakkında net bir bilgi yok. Kimi iyi demiş kimi yerden yere vurmuş.
-Camı farkını verip yetkili serviste mi değiştireyim yoksa kaskonun anlaşmalı olduğu camcıda mı.
-Kasko 8 haziranda doluyor, çatlak sürüş güvenliğini etkilemiyorsa camı yetkili serviste değiştirmeye fark almayan kasko varsa önerebilirmisiniz.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam icin fark falan olmaz. Bende onceki a5 on camini kirildigindan serviste degismistim. Sigortacim anlasmali camciya yonlendirmesine ragmen. Ama cami sokuup mastik artiklarini spiralle temizlemisler ve bu esnada on direklere kacirmislar firca rotus yapilmisti,

Bide gecen gun komsunun passatida cam catlamis aramis sigortacisini onlarda camciyi yonlendirmisler sitenin bahcesinde araba bi yere gitmeden degistiler cami. Zaten serviserde disardan anlasmali camcilara degistiriyorlar. Camida onar ne takarsa oluyor. Ayrica doraglasta kotu cam degil on camcidan dokuzu bunu takar

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün camı değiştirdim, olimpia marka takıldı. Şimdilik bir sorun gözükmüyor gibi.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elit kasko denen full kasko yaptırırsanız bir dahaki seferinde orijinal cam ilde değiştirebilirsiniz.

3 sefer ön camım çatladı yetkili serviste orijinali ile değiştirdim hiç bir ücret ödemedim.A4 kasa octi için sensörsüz cam fiyatı 480+kdv diye hatırlıyorum.Sensörlü camlarda 600-650 tl civarında olması lazım

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir elit kasko groupama sigortanın mı?. Cam haricinde araçta kasko ile yaptırdığın işlemler varmı?.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smyomekatronik;514337
Kadir elit kasko groupama sigortanın mı?. Cam haricinde araçta kasko ile yaptırdığın işlemler varmı?.

Evet groupamanın.Şahsen ben çok memunum gittiğim yetkili serviste anlaşmaları yoktu ödemeyi cepten yaptım onlar bana 3 gün içerisinde geri ödediler bir sıkıntı yaşamadım.2 kerede hasardan dolayı işlem yapıldı onda da sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim.Birde benim araba 10 yaşından büyük olduğu için her firmada kasko yapmıyor en son geçen ay yeniledim 630 tl gibi bir fiyat çıkarmışlardı:ok:

Çevrimdışı sahin87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2005 a5 octavia elegance arabama 1600 TL den aşağı kasko bulamadım siz nasıl 630 TL ye  yaptınız kaskoyu?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle