škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza yaptık

Hydra · 31 · 6696

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dün avcılar e5 te yoğun duran trafikte arkadan vurdular. 2 tane kendini bilmez gençlerin yaptıkları şeyler yüzünden araçta ufak çaplı hasar meydana geldi.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın  .

Çevrimdışı TANSU IŞIK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Allah daha büyüklerinden korusun

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun hafta sonu 4-5 kere git gel yaptim Avcilar yonune e-5 te. Gercekten felaket trafik vardi o trafikte bile dengesiz hareketler yapanlar vardi. Belki onlardan biri denk gelmistir.

Tekrar gecmis olsun Allah beterinden saklasin.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.Ufak bir hasarla atlatmışsınız.

dtsnr

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun nazara gelmişsin ben de arabayı aldığımın 15.gününde ön cam tuzla buz olmuştu...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.
En büyüğü bu olsun İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun en buyugu bu olur insallah dert etmeyin birsey yok ;)

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hepiniz sağolun en kötüsü bu şekilde olsun. çok bişey yok belki ama ne olursa olsun insanın canı sıkılmıyor değil. vuran arkadaş ehliyeti alalı 1 ay arabayı alalı da 3 gün olmuş. ve trafikte yapmak istedikleri şeyleri düşününce. birde zeytinyağı gibi su üstüne çıkmak isteyince. yani uyuz olmamak elde değil. elemanın dediği şu aynen abi rapor tutmayalım rapor imzalamam. istesem kaçıp gidebilirdim. ben tamirciyim sanayide hallederiz 100 liralık bi masraf yarın sanayiye gel hallederiz.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Siz ne dediniz bu söylediklerine karşı hocam, bu arada geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;514181
Siz ne dediniz bu söylediklerine karşı hocam, bu arada geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

Kaçıp gitmekte serbestsin. kaza resimleri elimde mevcut. dedim ve polisi aradım. ondan sonra kuzu kuzu imzaladı tutanağı.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmişler olsun kardeşim, karşı tarafın kaskosu vardır inşallah, yükle gitsin karşı tarafa, sana arkadan çarptığı için o suçlu, en fazla tampon değişir kafana takma, tamir olayı bazen iyi olmuyor, tampon braketleri kırıldı ise ilerde tampon açma yapabilir aklında olsun, tekrar geçmiş olsun.