škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arabamda yaptığım bazı yenilikler :D

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cmdrsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar;
arabada gözüme takılan bazı sıkıntılar vardı iş başa düştü yaptım.farlardan başladım temizlemeye zımparaladım 800-1200-2000 lik zımparalarla ama sol far iyi oldu sağ far olmadı cila kullanmadım ondan olabilirmi? ne yaptıysam açamadım, bu arada ön amblemide yeniledim daha sonra direksiyonu kapladım o güzel oldu memnunum :D jant kapaklarınıda boyadım onlarda güzel oldu sizinlede paylaşmak istedim :D far içinde yorum yaparsanız sevinirim.

« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2015, 14:12:14 Gönderen: cmdrsn »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sağ far dıştan işlem istiyor, zımpara ve cila ile...bu işlemden sonra içinin temiz olup olmadığı ortaya çıkar, kirli ise far sökülüp, sulu temizlik ile bayağı parlak bir far elde edersiniz...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş yanlız jant kapaklarından hariç jantlarda bi boya istiyor gibi.:gaz:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
800-1000-1200-1500-2000 grid (kum) ıslak zımpara işlemi sırasıyla yapıldıktan sonra farların yüzeyine pasta uygulanmalı ;)

elinize sağlık

Çevrimdışı cmdrsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
pastayı atladık herhalde diğer tarafada aynı yaptım orda sorun olmadı ama sağ taraf açmadı bide pasta atarak deniyelim :D

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş . Yalnız amblemler eski yeşil olanlar daha güzel.Birde çelik jant koysanız makyajlı kasanın olanından süper olur.
Birde direksiyon kaplama da güzel olmuş . Nerde yaptırdığınızı paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimdışı cmdrsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
direksiyonu ben kendim yaptım hepsiburadadan aldım kılıfı 20tl olması lazım 2-3 saat bi uğraşta sonra güzel bişey çıktı ortaya. bende kılıfta acemiydim ama videoları izleyerek başardım :D
benim arabada yapmam gereken röyuşlar var daha dikkat ederseniz kaputun orda ufak pas izleri var ve arabanın bazı yerlerinde rötuş isteyen yerler onuda hallettim mi dediğiniz gibi jantıda aldık mı çiçek gibi olucak :D

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cmdrsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://youtu.be/1uN_BEud1N0
ben bu linkten bakarak yapmıştım zaten biraz dikmeye başladıktan sonra eliniz alışıyor ama eldiven kesinlikle şart birazda sabır lazım sonucu görünce herseye değiyor :)
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2015, 18:03:56 Gönderen: cmdrsn »

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende yeşil olan logoları beğeniyorum hatta direksiyonu deri kaplatıp dikişlerinide yeşil diktirdim gri siyah olanlar aslında eski logolar son modellerde eskiye dönüş yaptılar favoritlerde de siyah gri logolar var.

Çevrimdışı cmdrsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İşin doğrusu bende renklileri seviyorum ama onlarında rengi gitmişti elimdede bunlar vardı onun için kullandim

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle