škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LLumar Cam Filmi (On Numara-5*)

Korhan06 · 132 · 57274

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracın arka ve arka yan camlar fabrika çıkışı karatilmis. Yeşil bir ton.
Llumar cam filmi taktiracam. Ancak aklımı karıştıran filmlerin gri ton da olması. Sanırım ch charcoal-kömür olarak geçiyor. Birde green olarak yeşil ton da film var. Atr serisinde yeşil ton yok sanırım. Yada ben bulamadım.
Fabrika çıkışı karatilmis cam bulunan  arkadaşlar siz hangi seriden film taktirdiniz. Charcoal-kömür seri benim araçta siritir mı?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Filmleri yaptırdım. On cam air80 250tl, diğer camlar atr35 ch 350tl, toplam 600tl nakit olarak amerikan film merkezi Beylikdüzü şube de yaptırdım. Araçta 4 5 kişi aynı anda çalışarak 1,5 saatte bitirdiler. ön yan camlar tamamen çıkartılarak montaj yapıldı. Camı çıkarırken dış taraf cam fitilini arka kısmından 3 4 cm kaldırıp camı tamamen indirip içerden vakum gibi bir aletle tirnaklarindan çıkarıp aynı şekilde geri taktı usta. On cam için de a sütunu kaplamaları sokuldu ve işlem sonrası takıldı. Benden önce de Octavia ya film yapıyorlardı.
İlk gün yan camlarda baloncuklar vardı. 2 3 gün sonra tamamen kayboldular. Ön ve arka cam dada görünen bir kusur yok.
Yetkili bayi ler ve garanti kartı verildi.
Film tonlarında gelirsek. Benim için güvenlik ilk sırada gelir. O yüzden ön yan atr50 mi diye düşünmüştüm. Ama atr50 çok şeffaf geldi ve tüm camlar atr35 yaptirdik. Hatta çalışanlar atr20 önerdi iyi karartma için ama ben 35 yaptırdım. Dış bakışta film güzel duruyor. Icerden ise yan aynaya bakınca camın filmli olduğu anlaşılıyor. Hafif kahverengi ye doğru bir renk tonu görünüyor içeriden.
Arka camdaki rezistans parildama yapıyor.
Dün öğlen 1 den sonra 2 saat yolculuk yaptım. Eskiden kol ve vücuda gelen güneş yakiyordu iyice. Klima acik olsa da direk güneş  ışınları yakiyordu. Şimdi ısıtıyor ama yakmiyor. Gece çok az kullandım. Şimdilik bir sıkıntı cekmedim.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Üstadım yorumlar için teşekkür ederim. Ön cam Air 80 gerçekten işe yarıyorsa ben de senin yaptırdığın yere gidip yaptıracağım. [MENTION=8442]bluevelvet[/MENTION]

Sent from my Samsung S7 Edge

Çevrimdışı nerosan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Erkan bey, B.düzü Şubesinin adres-telefon nedir? Teşkür..

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nerosan;582972
Hayırlı olsun Erkan bey, B.düzü Şubesinin adres-telefon nedir? Teşkür..

Yakuplu Plaza'da sanırım, iletişim bilgileri:

http://www.amerikanfilmmerkezi.com/iletisim/

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şu ana kadar bir sıkıntı yok. Filmden oldukça memnunum. Özellikle arka yanlarda perde de olduğu için çocuklar çok rahat ediyor. Söylediğim gibi güneş en güçlü anında bile ısıtıyor eskisi gibi yakmiyor.
Ancak güneşli havada dikkatimi çeken bir durum var. Güneş gözlüklerim takiliyken ön camdan yukarısı yani bulutlar doğru olan kısımda çeşitli gökkuşağı renkleri  yansıyor. Bana bir rahatsızlık vermiyor, görüşü engelleyen sürüşü tehlikeye atan bir durum yok. Ancak başkasını rahatsız edebilir. Eşimin güneş gözlüğünde ise bu durum yok. Polarize gözlük camı ile bir alakası olabilir diye dusunuyorum.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8442]bluevelvet[/MENTION] yorumlar için teşekkürler geçen gün Llumar Yakuplu daki mekandaydim ben de, Mekan sahibi arkadaş bir Air 80 sevdasıdır gidiyor pek anlamadım ama ATR de iyidir dedi hatta :) Aslında bir kişi lazım ki hem ATR hem Air 80 kullansın ki yorumlarını duyalım :)

Sent from my Samsung S7 Edge

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bluevelvet;583623
Şu ana kadar bir sıkıntı yok. Filmden oldukça memnunum. Özellikle arka yanlarda perde de olduğu için çocuklar çok rahat ediyor. Söylediğim gibi güneş en güçlü anında bile ısıtıyor eskisi gibi yakmiyor.
Ancak güneşli havada dikkatimi çeken bir durum var. Güneş gözlüklerim takiliyken ön camdan yukarısı yani bulutlar doğru olan kısımda çeşitli gökkuşağı renkleri yansıyor. Bana bir rahatsızlık vermiyor, görüşü engelleyen sürüşü tehlikeye atan bir durum yok. Ancak başkasını rahatsız edebilir. Eşimin güneş gözlüğünde ise bu durum yok. Polarize gözlük camı ile bir alakası olabilir diye dusunuyorum.

Polarize güneş gözlüğüyle, güneş belli bir açıdan vurduğunda ben de aynı durumu yaşıyordum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçen sene Bauhaus da roluyla satılan filmlerden almıştım, 30 küsür tutmuştu yanlış hatırlamıyorsam, bir hafta sonu garajda çektim, fena olmadı sanki...
1 senedir sorun yok ama daha koyusunu veya yeşil renk bulursam tekrar yapmayı düşünüyorum.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8442]bluevelvet[/MENTION] hocam ön cam Air80 le olan tecrüben nasıl gidiyor? Ben de Beylikdüzü AFM den yaptıracağım memnunsan?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şu ana kadar kullanımdan oldukça memnunum. Ön Cam Filmi ısıyı kesinlikle azaltıyor. Iscilik konusunda kusursuz diyemeyecegim ne yazikki. Ön Cam filmde yarım santim kadar bir hata mevcut. Baloncuk değil, bir kırışık var Çok küçük. Diğer camlarda en ufak bir hata görmedim. Bu ön camda hata sürücü görüş alanı dışında. O yüzden onemsemiyorum. Ama tam sürücü bakış açısında olsa rahatsız ederdi. Ve değişim isterdim.
Bunun dışında bir problem yok.
ben yan camlara atr35 yaptırdım.  Buna rağmen geceleri görüş düşüyor. Atr20 olsa kesinlikle çok rahatsız eder geceleri. On camdaki air80 ise geceleri dikkat çeken bir görüş kaybı yok.

Çevrimdışı hüseyiny

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam,

octavia arabama cam filmi için iki firmadan teklif aldım.

Ön cam ; Air 80
Yan camlar ön ; Atr 35
Yan camlar arka ; Atr 20
Arka cam ; Atr 35

biri 750 verdi - Lumar ahmet
diğeri autospeed-  800 tl

ne dersiniz . fiyatlar nasıl?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hüseyiny;586512
selam,

octavia arabama cam filmi için iki firmadan teklif aldım.

Ön cam ; Air 80
Yan camlar ön ; Atr 35
Yan camlar arka ; Atr 20
Arka cam ; Atr 35

biri 750 verdi - Lumar ahmet
diğeri autospeed- 800 tl

ne dersiniz . fiyatlar nasıl?

Her ne kadar uygulama yaptırmasam da Llumar Ahmet'in pek çok forumda fazlasıyla övüldüğünü, hatta kendisiyle ilgili bir şikayete denk gelmediğimi söyleyebilirim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı hüseyiny

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;586516
Her ne kadar uygulama yaptırmasam da Llumar Ahmet'in pek çok forumda fazlasıyla övüldüğünü, hatta kendisiyle ilgili bir şikayete denk gelmediğimi söyleyebilirim.

fiyatlar nasıl sizce?

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece ön cam Air 80 nakit 250 TL diye geçiyor çoğu yerde, o şekilde bilgi verebilirim. Gerçi Air 80 gerçekten de fark yarayacak kadar iyi mi fiyatına göre o da ayrı bir konu. Çünkü Amerikan Film Merkezi ndeki arkadaş bana göre çok farkı var mı bilmiyorum demişti bana.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk