škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia I sis lambası hakkında...

trio · 4 · 2693

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar uzun zamandır aracımda ki ön sis lambalarının olmayışı gözüme batıyordu nihayet dün aldım çiftini 80 tl ye ve montajladım gerçekten de tahmin ettiğim gibi hemen arabanın havasını değiştirdi fakat tesisat göremedim aracın içerisinde aracım special versiyonu tesisat var da ben mi göremedim yoksa çektirmem mi gerekecek arka sislerle bağlasam olur mu yada önlere röle ve sigorta koyarak ayrıca mı bağlasam. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın, ekstra masrafa gerek kalmadan arka sislere iyi bir elektrikçiye bağlatın gitsin. Hazır hat yok maalesef, önce hat çekilecek tabi ama elektrikçi hemen halleder, bilen için zor değil bu arabada hat çekmek.

Çevrimdışı karahan55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun onlarda hazır sesisat yok elettirikçiye bağlatın far anahtarına taktırın anahtarı son kademede geriye çekince sisler yanar

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
Şu an size 1 adet 2 kademe far anahtarı, 1 role, 1 role soketi ve 5-6 metre 1,5 luk kablo gerekli...
Far anahtarına motor tarafından 1 adet sis sinyali için kablo çekilmeli, bu kablo pedal üs tarafında bulunacak bir tapadan geçebilir, gerisi için de şu şema size yardımcı olur...kolay gelsin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)