škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Selam

Stark · 12 · 3144

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Stark

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar ismim Murat Yozgatta yaşıyorum Veteriner hekimim İnşallah benimde Temmuzun 15-20 tarihleri arası octim olacak :) çok sevdiğim bir araç ama dsg almadım bilmiyorum hata mı ettim birde 17 jant olarak teron nasıl duruyor sizce 17 jant hangi model octiye çok yakışır

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoşgeldiniz, aracınız şimdiden hayırlı olsun.
DSG tamamen ihtiyaç ve tercih meselesi. Şahsen 4,5 yıldır manuel tsi Superb kullanıyorum Ankara'da ve bundan sonraki aracım kesinlikle dizel otomatik olacak.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun dsg bence konforun olmazsa olmazı ama tabi zevk ve ihtiyaç meselesi. Ayrıca teron çok güzel duruyor iyi seçim yapmışşınız :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba aramıza hoşgeldiniz güzel günlerde kullanın.  DSG büyük kolaylık.  İmkanı olan değerlendirmeli.  Dizel iyi güzel ama 20 yıl benzinli kullanınca alışmak zor.  En güzeli bir hafta kiralayıp test edip karar vermek.. 17 güzel tercih.

Çevrimdışı alper32

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz, meslektaşız :)
Jantı büyütmenizi tavsiye etmem, görüntü uğruna konforu ve ekonomiyi kısmayın.
Bizim meslektaşlar genelde yeti alıyor ama octavia klinik yapmayanlar için ideal.
Otomatik olayı tamamen kişisel tercihlere bağlı.

Çevrimdışı Stark

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim arkadaşlar hoşbulduk :) Dsg yi bozulabilme ihtimali ve arıza yapma olasılığı yüksek olduğu için tercih etmedim aslında aldığım bayi 1 hafta içinde donanımını değiştirebilirsiniz dedi jant olarak sizce teron mu daha yakışır veya hawk mı salı gününe kadar değiştirebiliyorum istersem sizin düşünceleriniz ne arkadaşlar

Alıntı yapılan: alper32;515054
Hoşgeldiniz, meslektaşız :)
Jantı büyütmenizi tavsiye etmem, görüntü uğruna konforu ve ekonomiyi kısmayın.
Bizim meslektaşlar genelde yeti alıyor ama octavia klinik yapmayanlar için ideal.
Otomatik olayı tamamen kişisel tercihlere bağlı.
Hoşbulduk meslektaşım :) arabayı aldığım bayide 17 janttan yukarısını tavsiye etmedi.Klinik yapmıyorum aklımda Yeti de vardı ama octiyi daha çok seviyorum :)

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Foruma hoşgeldiniz, trafiksiz bir yerde yaşıyor ve manuel araç kullanmaktan yana sıkıntınız yoksa dsgye o kadar da gerek yok, debriyaj baya yumuşak, gerek fiyat farkı, gerek risk, önemli etkenler. 17 jant almanızı tavsiye ederim, araç çok daha hoş gözüküyor. Teron'lar gayet güzel :)

Çevrimdışı volkidans

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun öncelikle maddi imkanınız varsa dsg almadığınız için kesinlikle hata etmişsiniz..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teron kullaniyorum, hatta spor yaylarla aracim ork e gore yere 3.5 cm daha yakin. buna ragmen bir konfor kaybi hissetmedim ki Canakkale yollarinin %80 i arnavut kaldirimdir.

Yerinizde olsam 18" alaris alirdim. Goruntu ve boyut olarak A7 ye en cok yakisan jant. Kucuk olcude karar kilip sonra degisiklik amaciyla  17" den 18" e gecmek daha kulfetli oliyor.

Ama18" den memnun kalmayip 17" donmek daha az masrafli.

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Stark;515020
Merhaba arkadaşlar ismim Murat Yozgatta yaşıyorum Veteriner hekimim İnşallah benimde Temmuzun 15-20 tarihleri arası octim olacak :) çok sevdiğim bir araç ama dsg almadım bilmiyorum hata mı ettim birde 17 jant olarak teron nasıl duruyor sizce 17 jant hangi model octiye çok yakışır

Hayırlı olsun hemserım suan sıvastayım ama haftasonları memlekteyım dsg almadın dıye cok pısman olmazsın dıye dusunuyorum bende dsg almadım cunku :) 2014 aralıktan berı 12bın km yaptım gayette memnunum aractan.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dsg benim icin de elzem degil. Aynen ariza korkusuyla manuel aldim. iyi ki de manuel almisim

Çevrimdışı 53AK53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle. Bende de octi 17' teron var alırken çukuru hissettirir dediler ama şu ana kadar yanaklı lasliklere göre çok bi fark görmedim. Güle güle kullanman dileğiyle