škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıcaklık Yansıması Mı Klima Yetersizliği Mi?

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı snapdragon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben kumandadan açma tuşuna uzunca basıp bütün camların inmesini ve sıcak havanın dışarı atılmasını sağlıyorum. Sonrasında klima yeterli geliyor.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
genel anlamda klima yeterli. usulüne uygun kullanılırsa gayet verimli çalışıyor. öncelikle çok ısınan aracın içinde havayı-yukarıda arkadaşların dediği gibi-sirküle etmek lazım. sonra klimayı oto modda çalıştırmak hatta iç sirkülasyon düğmesine basarak bir süre içerideki havayı istenilen seviyeye getirtmek mümkün.
yanlış hatırlamıyorsam bu konu geçen yaz da gündeme geldi. çok sıvak memleketlerde hava 40-45 dereceyi bulduğunda bile klimadan memnun olanlar vardı.
son olarak bir şey hakkında tam hükme varmadan önce iyice bir test etmek, araştırmak ve ona göre hüküm vermek gerekli. sonra da skoda neden ikinci elde kötü, neden marka değeri çok yükselmiyor diye ağlamalar başlıyor.
selamlar.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Klima profilini : kuvvetli secerseniz yeterli olduğunu görüceksiniz, Eko ve orta seviyedede bence yeterli seviyede

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ehe konumu açmışlar :) türkiyenin ilk yeni kasa octavialarını alanlardanım aldığım günden beri babamdan anneme, annemden kardeşime kadar herkes ya bu arabanın kliması sona getirmeden üflemiyor diyo klima performansından ailecek memnun değiliz profil falan etki etmiyo hele bide filmsiz arabada heeç yetmeyooo[emoji2]

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim arabam şu anda 2000 megane 1 kliması hiçbir şekilde soğutmuyo dert etmeyin bu kadar :DDD bende octaviamı bekliyorum 3 hafta falan kaldı sanırım :)
ya bide yeni araba yazın süper soğutur diye düşünüyodum beklentimi çok yükseltmeyim bari :D :D
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2015, 12:33:25 Gönderen: celalgerceker »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence klima güçsüz değil. Klimanın durumu (kimine göre sorun, kimine göre değil), AUTO modunda bölgeleri doğru kontrol etmememesi ve paralelinde ilgili bölgeye doğru hava akımını göndermemesi, belki.
Ben benzer durumlarda, hava akışını ön cama vererek, manuele alıyorum.
Tük milleti olarak, şiddetli üfleme ve hemen soğutma hissine alışmışız.