škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hgs

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
VAG grubu bir çok araçta atermik cam bulunmamaktadır o yüzden istediğin noktaya yapıştırabilirsin

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sürekli kullanmadığım için eski KGS karına etiketi yapıştırdım geçerken bilet tutucuya tutturup 70-90 km ile geçtiğim halde sıkıntı olmuyor

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hydra arkadaşımızın da söylediği, ön camında rezistans bulunan araçlarda, etiketin okunabilmesi için benekli kısıma yapıştırılması gerekiyor. Standart camlarda ayna altında açık, araç içinden göze batmayacak bir noktaya yapıştırılabilir.

Çevrimdışı arafilboylu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynanın altına sıkıntı olmadı

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
BEn ayna arkası, aynaya baktığımda etiketi benim göremeyeceğim sekilde benekli olmayan yere yapıştırdım. Okumada ara sıra problem oluyor. O yüzden 30km ile geçiyorum yavaş yavaş.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam dikiz aynasının altındaki siyah noktalı kısmın bittiği yere yapıştırılması en doğrusudur.Zaten üstünde nereye yapıştıracaksınız kısmında da öyle diyor

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum yapıştırma boşuna aynasında caminin meşgul etme. Ben yapıştırın cam değişti. Şimdi plazada düştü hiç bir sorun yaşamadım

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;517933
Dostum yapıştırma boşuna aynasında caminin meşgul etme. Ben yapıştırın cam değişti. Şimdi plazada düştü hiç bir sorun yaşamadım
Plakadan düşüyor. Otomatik düzeltme böyle işte :)