škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Emniyet kemeri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aracımın arka koltuk orta emniyet kemeri hiç kıpırdamıyor çekiyorum çekiyorum gelmiyor bir türlü, ne yapabilirim bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Huc denememustım ugur hocam bır bakmak gerek ama eskıden arabaların arka emnıyet kemerlerı makaralı degıl sabıttı ya bazı arabalarda bunda da oyle bır durum mu var acaba

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sağdaki ve soldaki çalışıyor ama ortadaki duruyor öyle asıldım baya ama gelmiyor eskimek istemiyorum diyor sanki :D

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Olabılır :) ılk fırsatta unutmazsam deneyecegım

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam koltukları öne doğru yatırıp kaldırın tekrar, sıkıştımıştır belki.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Onu da yaptım dediğiniz gibi düşünerek birkaç kere ama olmadı anlamadım

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence bozuk. veya imalat hatası olabilir. garanti kapsamında değerlendirirlermi bilmiyorum.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç de hatırlamıyorum aldığım zaman çalışıyor muydu diye, kullanan da olmadı acaba koltuğu yatırdığım zaman bozulmuş olabilir mi merak ediyorum bakıma gidince onu da söyleyeceğim, garanti kapsamında değerlendirmeleri lazım diye düşünüyorum o kadar da değil yani :)

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;515903
Merhaba arkadaşlar aracımın arka koltuk orta emniyet kemeri hiç kıpırdamıyor çekiyorum çekiyorum gelmiyor bir türlü, ne yapabilirim bilgisi olan var mı?

bendede oldu aracı aldım 3. gün servise gittim... masraflarıyla birlikte aldım...

orta emniyet kemeri kilitli olanlar koltugu acıp kapatmasın iyice kemer sarıyor....serviste 10 dak koltuk acılıp düzeltiliyor....

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tatar331;516172
bendede oldu aracı aldım 3. gün servise gittim... masraflarıyla birlikte aldım...

orta emniyet kemeri kilitli olanlar koltugu acıp kapatmasın iyice kemer sarıyor....serviste 10 dak koltuk acılıp düzeltiliyor....

ücret falan aldılar mı peki hocam, koltuğu ister istemez açıyoruz zaman zaman ihtiyaç olunca kemer takılacak diye açmamak olmaz ki hocam

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;516179
ücret falan aldılar mı peki hocam, koltuğu ister istemez açıyoruz zaman zaman ihtiyaç olunca kemer takılacak diye açmamak olmaz ki hocam

ücret garanti kapsamında .. yol masrafı olarak ağrıdan erzurum a olan masrafları aldım...

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur hocam bugun deneme fırsatım oldu benım arabada arka kemerlerın hepsı calısıyor herhangı bır sorun yok

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Peki cihan hocam arka koltukları yatırdığın oldu mu daha önce?

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet yatırdım hatta en son ıkı hafta once servıste de yatırdılar bir sorun yok hocam galıba anladıgım kadarıyla sende kemerın ıcındekı makara kemerı bırakmıyor ona baktırmak gerek

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet cihan hocam orhun hocamın da dediği gibi servise götürüp baktıracam yıllık bakım gelince aradan çıkarırım onu da